Dronowy raj

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Kolport
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2017, 23:30
Lokalizacja: Koło

Dronowy raj

Post autor: Kolport »

Czołem,

macie może na podorędziu jakieś super lokalizacje do zrobienia zdjęć z drona? Ale też takie, gdzie ten dron nie będzie mięsem armatnim dla orłów czy innych kłósowników, o przemiłych sąsiadach urzędnikach nie wspomnę. Powzięliśmy się ostatnio z kumplem na wycieczkę po Szwecji (linki komercyjne - niepożądane)i muszę powiedzieć, motyla noga, takich widoków dawno nie widziałe, a nagrania z drona będą rewelacyjne do sprzedaży dla twórców kolejnych Władcy Pierścieni ;) natomiast nie ma tam takiego rygoru jak u nas, dlatego nie chcę wpaść w jakieś sidła antydronowe i pytam. Z góry dzieki.
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Re: Dronowy raj

Post autor: jacekV »

Bardzo się cieszymy z Twojego szczęścia, ale powtórne dołączenie linku do komercyjnej strony skończy się co najmniej ostrzeżeniem.

Zamiast tego pokaż te zdjęcia które Ciebie i Twojego "kumpla" tak uszczęśliwiły.
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Dronowy raj

Post autor: rika2017 »

W Szwecji nie ma rygoru? Z tego co wiem to użycie tam drona jest traktowane jako szpiegostwo.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4540
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Dronowy raj

Post autor: Kowal »

jacekV pisze:...Zamiast tego pokaż te zdjęcia które Ciebie i Twojego "kumpla" tak uszczęśliwiły.
Jacku, chyba śnisz, że takowe w ogóle istnieją :lol:
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
ODPOWIEDZ