Co się stało z pfmrc ?

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

DronNOOB

Re: Co się stało z pfmrc ?

Post autor: DronNOOB »

Oczywiście, że nie precyzyjnie. Bo jedno certyfikat ( który można mieć i darmowy uznawany przez wszystkie przeglądarki) i to co napisałeś Ty, że strona ma posiadać certyfikat od Google. Google sugeruje, że certyfikat ma być tam gdzie jest przekazywanie wrażliwych dany ( nawet logowanie, rejestracja na forum w/d Google to dane wrażliwe). Strona www/wizytówka warzywniaka na Pradze, fryzjera, hydraulika nie musi mieć certyfikatu, bo użytkownik po za cookie nic nie zostawia, nie ma tam sklepu, rejestracji, logowania i t/d.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Co się stało z pfmrc ?

Post autor: hornet2 »

Piszecie że Google ostrzegają przed potencjalnie niebezpieczną stroną . To w takim razie jest ta strona zawirusowana ? Czy tylko Google przypuszczają że jest zawirusowana ? Przesadzają z tym niebezpieczeństwem ? Nie mam żadnej możliwości dostania się do forum pfmrc . Podają mi adres strony , którą mogę otworzyć na własne ryzyko . Ale gdy to robię to wywala mi tą czerwoną stronę z ostrzeżeniem .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
DronNOOB

Re: Co się stało z pfmrc ?

Post autor: DronNOOB »

Kod: Zaznacz cały

Czy tylko Google przypuszczają że jest zawirusowana ? 
Przypuszczają, często na stronie mogą być imitowane reklamy które Google "nie lubi", jakiś kod, wcale nie musi to być wirus czy włam na stronę.
Google ma w Polce prawie 100% rynku dla tego wiele myli to co mówi, zabrania Google z przypisami prawa. A to tylko prywatna firma czepiające zyski z swojego monopolu.
Ale tak jest nie wszędzie nawet w Czechach już mają swoja wyszukiwarkę Seznam która ma ok 1/3 rynku. W Polsce też byla swoja, ale dziwnym trafem zniknęła, bo portali co ją wykorzystywali zmienili swoje wyszukiwarki podłączone pod NetSprint na Google. Temat rzeka, wystarczy przeanalizować gdzie płaci podatki Google z kasy która zarabia w PL.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Co się stało z pfmrc ?

Post autor: hornet2 »

I jak się mają sprawy z tym forum ? Chyba raczej nic się nie zmieniło ? Nadal mam zablokowany dostęp do tego forum .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
cobra
Posty: 2876
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co się stało z pfmrc ?

Post autor: cobra »

Nie wchodziłem tam od miesięcy, ale teraz, na próbę, zalogowałem się bez problemu.
________________
Cobra
ODPOWIEDZ