Plecaki na racery

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
MacPiston
Posty: 1051
Rejestracja: niedziela 02 lis 2014, 10:30
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Plecaki na racery

Post autor: MacPiston »

Stwierdziłem że potrzebny mi fajny plecak na miniquady, taki do którego wezmę "wszystko" i na rowerze sobie podskoczę polatać. Jak dotychczas zainteresowały mnie tylko 2 modele: ThinkTank FPV Airport oraz SkyPak, lecz oba są w Polsce praktycznie nie do kupienia. I tu moje pytanie - ktoś używa jakiegoś fajnego modelu? Nie interesują mnie plecaki pod phantomy, których jest najwięcej... Widziałem jeszcze Multistarowy plecak, lecz jakoś badziewnie dla mnie wygląda pod względem wykonania...
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plecaki na racery

Post autor: PiotrSz »

MacPiston, przejrzyj fotograficzne plecaki XL, tam spokojnie pomieścisz wszystko i jeszcze będziesz miał luz, poszukaj na allegro plecaka Fancier XL :-)
Awatar użytkownika
MacPiston
Posty: 1051
Rejestracja: niedziela 02 lis 2014, 10:30
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Plecaki na racery

Post autor: MacPiston »

Mógłbyś pokazać jak masz tam porozmieszczane rzeczy? Takie jak apka, pakiety, quadzik. Byłem przed chwilą w fotojokerze ale same nieduże tam mieli, a zależy mi żeby co najmniej dwa miniquady weszły wraz z apką i goglami...
Awatar użytkownika
Osi18
Posty: 115
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 14:19
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Plecaki na racery

Post autor: Osi18 »

Ja od dłuższego czasu używam plecaka firmy Mil-Tec Assault 36l. Jest to plecak taktyczny, ale według mnie idealnie nadaje się do FPV. Plecak ma dwie duże komory, w głównej komorze mieszczę aparaturę w etui Turnigy, pakiety w torbie termicznej oraz gogle Fatshark w etui. W drugiej komorze trzymam worek śmigieł. W dwóch małych z przodu różne akcesoria (śrubokręty, szczypce, itp). Quady mocuję na rzepy z przodu plecaka (bez problemu mieszczą się dwa). Wykonanie plecaka bardzo dobre, cena na znanym portalu aukcyjnym ok. 130zł.
Realacc Qav-X - Racebase FC, LittleBee 30A-S, Emax RS2205 2300kv
Martian II 220 - Kiss FC, Kiss 24 ESC - Emax RS2205s 2300kv
Eachine E010 - Fx798T, Beecore f3 FC, Chaoli CL-615 motor, Charsoon 220mah 50c lipo
Mój kanał na YouTube
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plecaki na racery

Post autor: PiotrSz »

MacPiston, nie pokaże Ci bo jeszcze nie nabyłem tego plecaka, inne wydatki. Ja używam mniejszego plecaka ale quady noszone są na zewnątrz. Jeśli chodzi o plecak który polecałem to używa go mój kolega. Dwie 210 wchodzą mu do środka.
Awatar użytkownika
MacPiston
Posty: 1051
Rejestracja: niedziela 02 lis 2014, 10:30
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Plecaki na racery

Post autor: MacPiston »

A wchodzi mu tam jeszcze Taranis? Jak tak to chyba się skuszę...
Awatar użytkownika
as1200
Posty: 230
Rejestracja: sobota 03 paź 2015, 23:27

Re: Plecaki na racery

Post autor: as1200 »

Co prawda to nie plecak ale do noszenia samego drona i akcesorii nabyłem taką skrzyneczkę
w jednym ze znanych sklepów z materiałami do majsterkowania :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Drony w moim hangarze: IFlight DC5 DJI, IFlight DC3 DJI, IFlight DC3, Purple 215, CineWhoop, Snapper 7
Filmoteka: http://www.youtube.com/user/as120000/videos
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plecaki na racery

Post autor: PiotrSz »

MacPiston pisze:A wchodzi mu tam jeszcze Taranis? Jak tak to chyba się skuszę..
Wejdzie Taranis skoro Futaba się mieści ;-)
ODPOWIEDZ