Kolejne niezrozumienie czym jest forum

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Kolejne niezrozumienie czym jest forum

Post autor: szaman89 »

Jagoda pisze:Albo można nic nie pisać...olać i tyle a nie zaistnieć postem j/w.
Przepraszam, czy to stwierdzenie tyczyło się mojej osoby?
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Kolejne niezrozumienie czym jest forum

Post autor: Jagoda »

szaman89 pisze: Przepraszam, czy to stwierdzenie tyczyło się mojej osoby?
Nie.
Zacytowałbym Twój post - raczej "forumowo".
Verid pisze:
@Jagoda - odpowiedz sobie na pytanie (zaznaczam będzie trudne): A co wnosi do tematu (czy raczej, do jakości forum) kolejne pytanie o to samo?
Trudne to jest (dla kogo?) - co zrobić z takim postem.A nie można śmiecia w kosz i tyle?
Verid pisze:Bo co wnoszą, czy raczej, czemu służą przytoczone przez ciebie odpowiedzi już ci napisałem. Oczywiście byłeś łaskaw to zignorować jak i w poprzednich tematach bumerangach w których także koniecznie musiałeś zaistnieć czytając tylko ostatni post, machnąć zupełnie nie związanym z tematem odniesieniem do mydelniczek w kontekście jaki to jesteś pokrzywdzony wrzucaniem wszystkich posiadaczy produktów DJI do jednego wora bo przecież masz a nie jesteś "taki jak oni" by na koniec ostentacyjnie zademonstrować jak bardzo jesteś uciśniony wpychając sobie w podpis wyrwany z kontekstu cytat (cytat który zastąpił rozpaczliwe wołanie o to by ktoś przypadkiem, idąc śladem Automaćka, nie zrobił z ciebie gender) lub sypiąc trwożliwymi kwiatkami w stylu:
Jagoda pisze:Nie komentuję.Boję się. :cry:
które mają oznajmić całemu światu jak głęboką rysę na psychice zostawiło ci kilka szorstkich słów z sugestią co byś się ogarnął.

.
Do mojej ogólnej wypowiedzi zrobiłeś osobistą (z analizą :roll: ) wycieczkę/.W jakim celu???
Co do podpisu to myśle, czy w nim aby nie ma racji.
Ty chyba nie.
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kolejne niezrozumienie czym jest forum

Post autor: PiotrSz »

Panowie, jeśli ktoś musi coś jeszcze dodać od siebie to proszę, czas do godziny 12 a potem temat idzie do zamknięcia.
Temat był wałkowany wielokrotnie i ten niczego nie zmieni w tym co się dzieje.
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4540
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Kolejne niezrozumienie czym jest forum

Post autor: Kowal »

Ja dodam, że nic nie ma do dodania :mrgreen: Kolejna goownoburza i tyle w temacie :-P
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Re: Kolejne niezrozumienie czym jest forum

Post autor: Baqsthc »

Jak wyżej..
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kolejne niezrozumienie czym jest forum

Post autor: Verid »

Jagoda pisze:A nie można śmiecia w kosz i tyle?
Nie, bo daje tyle samo co sugerowana wcześniej ignorka. Mówiłem że pytanie będzie trudne...
Jagoda pisze:W jakim celu???
Żebyś sobie uświadomił wreszcie że za pierwszym razem twoje wynurzenia można było odebrać jako żartobliwe. Przy kolejnych są jedynie żałosne. Może tym razem dotrze...
Jagoda pisze:Co do podpisu to myśle, czy w nim aby nie ma racji.
Ty chyba nie.
Posłużę się cytatem kolegi z wspomnianego wcześniej wątku o ortografii
kamilborkowski pisze:Jagoda, litości człowieku - postaraj się czasem trzymać jakiś ciąg logiczny swoich wypowiedzi bo nie zawsze słychać Twoje myśli z tego co napiszesz.
..i w swoim oraz jego imieniu tę prośbę ponawiam.
Ten wredny...
Speedaco
Posty: 106
Rejestracja: sobota 23 lip 2016, 20:14
Lokalizacja: Myślenice

Re: Autopilot do łódki zanętowej APM 2.8 - oprogramowanie.

Post autor: Speedaco »

[Przeniesiono z wątku o łódce zanętowej]

Zamiast pomóc chłopakowi to piszecie bzdury...i robicie sobie jaja z niego :-/ Rozumiem szczyptę humoru ale zauważyłem, że na większości forów tak jest - teksty typu: przecież to proste, tego nie potrafisz? Piłeś? Ogarnij się itd. Każdy z Was starych wyjadaczy kiedyś zaczynał. Zapomnieliście już o tym? Jak nie macie w temacie coś sensownego do napisania to może lepiej nie klepać w klawiaturę co? :roll:
marek67
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 23 mar 2017, 12:31
Lokalizacja: Zabrze

Re: Autopilot do łódki zanętowej APM 2.8 - oprogramowanie.

Post autor: marek67 »

Piotrowy pisze:
Damian12347 pisze:Łódka dalej świruje na wodzie. Włącza silniki lewy/prawy na zmianę i płynie zygzakiem.
Piłeś :?: Nie płyń :mrgreen:
Jestem elektronikiem ale na programowaniu APM jestem zielony. Polegam na wiedzy tych co mają to w małym palcu. Piłem ale siedzę w domu :-) . Jak masz nabijać posty bez tematu Made in Poland To zmień Kraj :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Autopilot do łódki zanętowej APM 2.8 - oprogramowanie.

Post autor: Adrián »

Speedaco pisze:Każdy z Was starych wyjadaczy kiedyś zaczynał. Zapomnieliście już o tym?
To też należy do "klasyków" for, nie tylko tego. Więc nie ma co się rozpisywać na ten temat :mrgreen:
Za wiele też nie wniosłeś do tematu/problemu, tylko żale, bo humoru brak?
Tyle OT. Żeby nie było sprzątania.
Speedaco
Posty: 106
Rejestracja: sobota 23 lip 2016, 20:14
Lokalizacja: Myślenice

Re: Autopilot do łódki zanętowej APM 2.8 - oprogramowanie.

Post autor: Speedaco »

Niewiele wniosłem bo też zaczynam. To nie brak humoru a po raz kolejny brak konkretów w tych Waszych podpowiedziach Panowi specjaliści! Stąd taka refleksja. Proponuję wrócić do tematu a problem picia zostawić póki co na boku.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Autopilot do łódki zanętowej APM 2.8 - oprogramowanie.

Post autor: Adrián »

Roszczeniowa postawa na tym forum, Szczególnie przez nowych, jest bardzo nie mile widziana. To już tak na koniec, bo nie ma co ciągnąć tej zbędnej dyskusji.
Speedaco
Posty: 106
Rejestracja: sobota 23 lip 2016, 20:14
Lokalizacja: Myślenice

Re: Autopilot do łódki zanętowej APM 2.8 - oprogramowanie.

Post autor: Speedaco »

Gdzie roszczeniowa postawa? Bo ktoś spytał dlaczego łódka myszkuje zamiast płynąć prosto? A ktoś inny ujął się za kolegą bo również pytania pozostają bez odpowiedzi albo jest zbywany głupimi tekstami. Nikt nie oczekuje gotowca i nikt tego w ten sposób problemu nie stawia. Podpowiedż typu "piłeś nie płyń " to może i humor ale bardziej "zlewka"... Jedynie maxiiii jakoś sensownie się odnosi do pytań w tym temacie. Może ma coś do powiedzenia w przeciwieństwie do innych tzw. "podpowiadaczy" i po prostu może mu się chce.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kolejne niezrozumienie czym jest forum

Post autor: Verid »

Speedaco i marek67 - przeczytajcie proszę ten wątek od początku. Sporo wyjaśni w temacie postaw. I na koniec informacyjnie - jeżeli któremuś brakuje poczucia humoru i na tekst "piłeś nie płyń" musi się spinać jak baranie dyndające to łapeczki precz od klawiatury bo jak zostało napisane wyżej, kolejne roszczeniowe bredzenie o "zapomniał wół jak cielęciem był..." i nabijaniu postów zostaną ukrócone z najwyższą dostępną złośliwością ze strony wołu który jeszcze sklerozy nie ma i świetnie pamięta jak zaczynał.
Ten wredny...
Szym3k
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 04 lut 2018, 21:59

Re: Tania kamerka do podgladu

Post autor: Szym3k »

Któryś z formatów obrazu jest wygodniejszy w użyciu? Osobiście wydaje mi się, że 16:9 będzie lepszy. Spytam jeszcze raz co sądzicie o Runcam Swift 2? Podoba mi się w niej, że ma OSD. Można ja dostać za 30$ więc cena chyba ok. No i jakbyście zaproponowali jakąś z możliwością nagrywania.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Tania kamerka do podgladu

Post autor: Verid »

Szym3k pisze:Któryś z formatów obrazu jest wygodniejszy w użyciu?
Kwestia preferencji i posiadanych gogli.
Szym3k pisze:Spytam jeszcze raz co sądzicie o Runcam Swift 2?
Szym3k pisze:No i jakbyście zaproponowali jakąś z możliwością nagrywania.
Ja bym zaproponował żebyś wreszcie zaczął korzystać z forum a nie domagał się żeby ktoś to zrobił za ciebie :evil:
Dostałeś już pod nosek propozycje dobrych albo tanich do podglądu - żadna ci nie leży? To zadaj sobie trud i wyszukaj na YT jak wygląda obraz z tej co ci się podoba i sam podejmij decyzję cy ci leży czy nie albo przepatrz tematy tych którzy jej używają. Pomijając fakt że to temat o kamerach podglądowych to hasło "czym nagrywać" również nie jest obce temu forum więc łaskawie do roboty.
Ten wredny...
Zablokowany