Zamówienie w HK

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: skazi »

StoQ pisze:Czy już przyleciała komuś paczka która załapała się na samolot 28 marca lub 9 kwietnia? Hong Kong postem? :) Czekam i czekam i ciągle w trackingu brak wieści :(
Trochę nie w temacie ale mi z Banggood idzie paczka HK postem i wyleciała 9 kwietnia, więc może ten sam samolot :-) W trackingu również cisza.
Awatar użytkownika
shaggee
Posty: 2718
Rejestracja: piątek 03 lut 2012, 00:32
Lokalizacja: Poznań/Kalisz

Post autor: shaggee »

Jutro dostaniecie do łapek :)
JaRul
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 13 sty 2015, 10:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Zamówienie w HK

Post autor: JaRul »

Witajcie,

Zamówiłem sobie części z HobbyKing i w opcjach dostawy wybrałem Air Parcel (Poland) - pozostałe opcje były dwukrotnie droższe.
Dostałem nr do śledzenia przesyłki z Singapore i została odnaleziona, ale czy tracking jest równoznaczny z przesyłką rejestrowaną?
Pozdrawiam Jarek
oko
Posty: 919
Rejestracja: wtorek 22 paź 2013, 10:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zamówienie w HK

Post autor: oko »

JaRul pisze:tracking jest równoznaczny z przesyłką rejestrowaną?
O ile wiem, to tak.
JaRul
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 13 sty 2015, 10:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Zamówienie w HK

Post autor: JaRul »

dzięki!!
Pozdrawiam Jarek
Awatar użytkownika
wendry
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2011, 18:28
Lokalizacja: warszawa

Re: Zamówienie w HK

Post autor: wendry »

Czy mieliście co takiego HK chce VAT
Nie dość ze wala nas na kilogramy to teraz to:

SCS Express International Limited

Dear Tomasz Czarnecki ,
Hobby King Order no. 11274070 / Airwaybill no. 280352572
Just to inform you that your Hobby King parcel has arrived and completed customs clearance by
bulk under one shipment in Europe. In order to dispatch the parcel to you, please settle the below
VAT payment within 7 working days. You do not need to pay the VAT payment again in your own
country.

The invoice of total amount EUR 16.88 will be sent to you via PayPal shortly. Don't worry if you
do not have a PayPal account, you can still make the payment on http://www.paypal.com by credit card.
Our PayPal account is support@scsexpress.com

Once we have received the payment confirmation, your parcel will be sent either by GLS or DPD
and should be with you within 3-5 working days.
GLS or DPD will send you a dispatch email to confirm that your order has been sent.
Alternatively, the tracking details can also be found at our website http://www.scsexpress.com
If you have any questions, please do not hesitate to contact us at support@scsexpress.com
Thank you for choosing our services.
ODPOWIEDZ