fy 30a problem

Elektronika w modelu i na ziemi

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
mariusz1
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 12:46
Lokalizacja: crewe uk

fy 30a problem

Post autor: mariusz1 »

Może ktoś z was spotkał się z takim problemem , mianowicie robiłem upgrade w fy30a i w czasie wgrywania softu a właściwie po jego rozpoczęciu nagle przerwało wgrywanie po czym powtórzenie tego procesu jest nie możliwe. Nie idzie wgrać nowego softu a postępowałem według instrukcji. W tej chwili po podłączeniu urządzenia do rc świecą diody na stałe jak i również brak reakcji serva na drążki, Próbowałem resetować żyroskop ale to też nie działa.

Czy jest szansa żeby jakoś to urządzenie zreanimować?

Pomocy
Awatar użytkownika
JasQ
Posty: 921
Rejestracja: środa 19 paź 2011, 10:43
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: JasQ »

Dopóki nie rozłączyłeś napięcia od fy była szansa, miałem podobny problem . Odpiąłem wtyczkę z kompa zrestartowałem program podpiąłem na działającym i poszło . Można spróbować z podpinką na gorąco , podpinasz sprawny program komunikuje się z nim odczytuje wersję , przepinasz na ten co padł i programujesz. 2 świecące diody na stałe to z tego co pamiętam tryb serwisowy powinien łyknąć soft .
Awatar użytkownika
mariusz1
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 12:46
Lokalizacja: crewe uk

Post autor: mariusz1 »

Nie mam nikogo kto ma jeszcze fy 30a ale ,czy jesteś w stanie spróbować zreanimować to urządzenie , bym był bardzo wdzięczny. (oczywiście jakoś się odwdzięczę za pomoc) Teraz mam tam wersja v12 i wydaje mi się że słabo działa stabilizacja w porównaniu do fy31 a chciałem zrobić upgrade do v15 i się stało jak się stało
Awatar użytkownika
JasQ
Posty: 921
Rejestracja: środa 19 paź 2011, 10:43
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: JasQ »

musiałbyś wysłać do mnie adres dam na pw
ODPOWIEDZ