Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II runda

Elektronika w modelu i na ziemi

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Tanner
Posty: 793
Rejestracja: wtorek 31 maja 2016, 20:08
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: Tanner »

To ja zapytam w drugą stronę, to pomiar Eachine TS5828S który ma 600mW - wyszło 1382mW. Na tych samych ustawieniach mierzyłem VTX 2W i pokazywało niecałe 1800mW więc realnie.
Załączniki
Zrzut ekranu 2017-03-23 o 12.34.32.png
Zrzut ekranu 2017-03-23 o 12.34.32.png (566.44 KiB) Przejrzano 4841 razy
Awatar użytkownika
marimach77
Posty: 891
Rejestracja: poniedziałek 29 lis 2010, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: marimach77 »

Tanner pisze:To ja zapytam w drugą stronę, to pomiar Eachine TS5828S który ma 600mW - wyszło 1382mW. Na tych samych ustawieniach mierzyłem VTX 2W i pokazywało niecałe 1800mW więc realnie.
Tanner, mam podobnie z moim Boscam TS832 600mW. Miernik pokazuje ok 1200mW (+/-100) na prawie wszystkich kanałach. Przesyła obraz i dźwięk poprawnie zatem zakładam, że wszystko z nim OK. Dostałem kilkaset mW gratis.
Pozdrawiam
aflo1
Posty: 22
Rejestracja: piątek 12 sie 2016, 07:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: aflo1 »

Miernik dziś wysłałem do merlin1212.
Numer Poczta Polska 00259007733636114647
Dziękuje za użyczenie.
merlin1212
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 14 mar 2011, 22:22
Lokalizacja: Łeźnica Wielka

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: merlin1212 »

Do marimach77 .....
Akcja fajna,wszystko OK ale jestem trochę zniesmaczony tym czerwonym wpisem w tabelce mówiącym o BRAKU przelewu.Chyba się trochę pośpieszyłeś bo zgodnie z Twoim własnym regulaminem punkt 6:

6. Za tygodniowe użyczenie miernika do testów oczekuję 10 zł - płatne przelewem na moje konto nie później niż w dniu odesłania miernika do następnej osoby.
- nie zamierzam zarabiać na tej akcji i tak jak Rybskee uważam, że taka "opłata" jest jak najbardziej fair
- w tytule przelewu podajemy TYLKO swój nick z forum


mam jeszcze czas do poniedziałku i o ile samą opłatę uważam również za fair o tyle ten wpis jest już bardzo nie fair i psuje moje dobre imię i opinię o mnie-nie uważam że zawiniłem.
Dla jasności ,paczka odebrana 03.04.17 o 16.00....siedem dni u mnie(dzień=doba) mam czas do 04.04.17*. Odebrana przez sąsiadkę gdyż ja dopiero wczoraj wróciłem z podróży. Przelewu nie mogłem wykonać wcześniej bo po:
1. nie bardzo miałem jak i gdzie
2. nie posiadam smartfona ,LTE ,mobilnego konta bankowego i tym podobnych pierdół bo uważam je za zbędne a czasami wręcz kłopotliwe
3. nie posiadam konta w banku-listonosz mi emeryture do domu przynosi
4.przelewy jeśli to konieczne robi mi zaprzyjaźniona sąsiadka
I nie dlatego że jestem zacofany tyko mieszakam na "zadupiu" bez zasiegu, poczty, bankomatów i wszystkich tych "bajerów "ułatwiających "życie-mam za to ciszę, spokój i świeże zdrowe powietrze.
Wiem wiem rozpisałem się.

Wysłane z komputera sasiadki
Awatar użytkownika
marimach77
Posty: 891
Rejestracja: poniedziałek 29 lis 2010, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: marimach77 »

merlin1212 pisze:Do marimach77 .....
Akcja fajna,wszystko OK ale jestem trochę zniesmaczony tym czerwonym wpisem w tabelce mówiącym o BRAKU przelewu.Chyba się trochę pośpieszyłeś bo zgodnie z Twoim własnym regulaminem punkt 6:

6. Za tygodniowe użyczenie miernika do testów oczekuję 10 zł - płatne przelewem na moje konto nie później niż w dniu odesłania miernika do następnej osoby.
- nie zamierzam zarabiać na tej akcji i tak jak Rybskee uważam, że taka "opłata" jest jak najbardziej fair
- w tytule przelewu podajemy TYLKO swój nick z forum


mam jeszcze czas do poniedziałku i o ile samą opłatę uważam również za fair o tyle ten wpis jest już bardzo nie fair i psuje moje dobre imię i opinię o mnie-nie uważam że zawiniłem.
Dla jasności ,paczka odebrana 03.04.17 o 16.00....siedem dni u mnie(dzień=doba) mam czas do 04.04.17*. Odebrana przez sąsiadkę gdyż ja dopiero wczoraj wróciłem z podróży. Przelewu nie mogłem wykonać wcześniej bo po:
1. nie bardzo miałem jak i gdzie
2. nie posiadam smartfona ,LTE ,mobilnego konta bankowego i tym podobnych pierdół bo uważam je za zbędne a czasami wręcz kłopotliwe
3. nie posiadam konta w banku-listonosz mi emeryture do domu przynosi
4.przelewy jeśli to konieczne robi mi zaprzyjaźniona sąsiadka
I nie dlatego że jestem zacofany tyko mieszakam na "zadupiu" bez zasiegu, poczty, bankomatów i wszystkich tych "bajerów "ułatwiających "życie-mam za to ciszę, spokój i świeże zdrowe powietrze.
Wiem wiem rozpisałem się.

Wysłane z komputera sasiadki
Wysłałem Ci krótką wiadomość na PW ale mimo wszystko czuję się wywołany do tablicy.

Nie uważam, aby zamieszczenie informacji o tym, że ktoś jeszcze nie zrobił przelewu (w okresie siedmiu dni od otrzymania miernika) było złamaniem jakiegokolwiek punktu regulaminu. W moim "regulaminie" nie było napisane, że nie mogę sobie oznaczać, kto wpłacił a kto nie, niezależnie od tego czy przekroczył 7 dni, czy nie. Zamiast wpisywać "BRAK" i oznaczać na czerwono, mogłem wpisać "OCZEKUJE NA PRZELEW" i oznaczyć na pomarańczowo. Czy wtedy czułbyś się mniej zniesmaczony? ;-)

Równie dobrze mógłbym napisać: mój miernik, moje zasady i będę robić jak mi się podoba.

Co by jednak uniknąć takich dywagacji i nie drażnić oczu bardziej wrażliwych niż moje, nie będę oznaczał braku wpłaty wcześniej niż w dniu wysyłki, czyli najpóźniej 7 dnia od daty dostarczenia miernika wynikającej z trackingu.


PS. pogratulować sąsiadki :->
Pozdrawiam
merlin1212
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 14 mar 2011, 22:22
Lokalizacja: Łeźnica Wielka

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: merlin1212 »

Dziękuję za rzetelne wyjaśnienie i uważam temat za zamknięty, albo lepiej "nie było tematu". Poważnie poczułem się przez chwilę "pociśnięty" ale może przewrażliwiony jestem. Tak wiec nic się nie stało-pozdrawiam serdecznie w pokojowej atmosferze.
P.S. Sąsiadka fajna, samotna i młodsza :-P ,sam nie wiem czy to jeszcze sąsiadka :oops:
Awatar użytkownika
marimach77
Posty: 891
Rejestracja: poniedziałek 29 lis 2010, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: marimach77 »

Miernik jedzie do kolegi karwas - 00259007733802599872
Pozdrawiam
karwas
Posty: 173
Rejestracja: czwartek 23 wrz 2010, 20:13

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: karwas »

marimach77 pisze:Miernik jedzie do kolegi karwas - 00259007733802599872
Miernik jest już u mnie.
Dziś robię testy i jutro wysyłam dalej.
Awatar użytkownika
lotpawel
Posty: 918
Rejestracja: wtorek 31 gru 2013, 01:49
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: lotpawel »

tak wszyscy mierzą a nikt wynikami się nie dzieli..?
karwas
Posty: 173
Rejestracja: czwartek 23 wrz 2010, 20:13

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: karwas »

Miernik dziś wysłałem do maxxxior
Numer Poczta Polska 00259007733845687901
Dziękuje za użyczenie.
Awatar użytkownika
marimach77
Posty: 891
Rejestracja: poniedziałek 29 lis 2010, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II runda

Post autor: marimach77 »

Panowie, proszę o publikację wyników pomiarów. Punkt nr 7 zaakceptowanego przez Was regulaminu. Prośba skierowana do tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

@karwas - dzięki za info
Pozdrawiam
maxxxior
Posty: 1019
Rejestracja: wtorek 21 paź 2014, 16:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: maxxxior »

Ej ja jeszcze go nie dostałem :/ chyba troche dziwne?

Edit: no i d..a...wg trackingu wczoraj dostalem awizo- którego w skrzynce brak.. najlepsze jest to ze wczoraj kochany listonosz wrzucil mi do skrzynki dwie paczki z chin...jutro ide to wyjaśnić na poczte :/ Nienawidze PP :/
Awatar użytkownika
marimach77
Posty: 891
Rejestracja: poniedziałek 29 lis 2010, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: marimach77 »

maxxxior pisze:Ej ja jeszcze go nie dostałem :/ chyba troche dziwne?

Edit: no i d..a...wg trackingu wczoraj dostalem awizo- którego w skrzynce brak.. najlepsze jest to ze wczoraj kochany listonosz wrzucil mi do skrzynki dwie paczki z chin...jutro ide to wyjaśnić na poczte :/ Nienawidze PP :/
Jak już będziesz wyjaśniać to nie zapomnij odebrać paczuszczki z miernikiem :mrgreen: .
Pozdrawiam
maxxxior
Posty: 1019
Rejestracja: wtorek 21 paź 2014, 16:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: maxxxior »

miernik wysyłam jutro z rana do następnej osoby, niestety z braku czasu i to że odebrałem go dopiero w czwartek wieczorem nie zdążyłem pomierzyć prawie nic :( jedynie ImmersionRC Tramp, ale może jeszcze dziś coś pomierze...
Awatar użytkownika
marimach77
Posty: 891
Rejestracja: poniedziałek 29 lis 2010, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miernik Immersion RC Power Meter - tour po Polsce - II r

Post autor: marimach77 »

maxxxior pisze:miernik wysyłam jutro z rana do następnej osoby, niestety z braku czasu i to że odebrałem go dopiero w czwartek wieczorem nie zdążyłem pomierzyć prawie nic :( jedynie ImmersionRC Tramp, ale może jeszcze dziś coś pomierze...
maxxxior, myślę, że spokojnie możesz jeszcze do środy włącznie mierzyć. Jak wyślesz w czwartek do następnej osoby to będzie ok.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ