Ładowarka wyjazdowa do pakietow

Elektronika w modelu i na ziemi

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Qwerterek1
Posty: 159
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Ładowarka wyjazdowa do pakietow

Post autor: Qwerterek1 »

Panowie zastanawiam się na kupnem zwinnej nie za duzej ładowarki na wyjazdy pod 230v. Parę razy zabrałem reaktora 2x200 z zasilaczem i pół walizki zajęte. :)
Pakiety które chce ładowac to 4s 5000.
Myślałem nad czymś takim EV-PEAK C1-XR 100W lub
T610AC 100W/10A
Co o nich myślicie? A może ktoś ma lepszy pomysł?
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Ładowarka wyjazdowa do pakietow

Post autor: Rurek »

Masz reaktora więc wiesz jaki jest dobry :-) zatem weź dokup mniejszego brata po prostu.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Qwerterek1
Posty: 159
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ładowarka wyjazdowa do pakietow

Post autor: Qwerterek1 »

No miałem taki plan ale do swojego reaktora 2x300w ( wcześniej się pomylilem nie 2x200) mam dwa duże zmostkowane zasilacze serwerowe i tak naprawdę to one zajmują kupę miejsca a z tego co wiem to najmniejszy reaktor 250w tez potrzebuje zasilacza zewnetrznego.I dla tego Szukam czegoś z wbudowanym zasilaczem dla zmniejszenia gabarytów a takich reaktorów turnigy nie ma
Awatar użytkownika
jedrekxxd
Posty: 223
Rejestracja: środa 27 paź 2010, 19:47
Lokalizacja: Niszczewice

Re: Ładowarka wyjazdowa do pakietow

Post autor: jedrekxxd »

Posiada, ale wersje 300w http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... Plug_.html i kabel musisz sobie wziąć inny.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Ładowarka wyjazdowa do pakietow

Post autor: Rurek »

Qwerterek1 pisze:najmniejszy reaktor 250w tez potrzebuje zasilacza zewnetrznego
Zgadza się. Tyle że zasilacz od Xbox'a albo Della (z naszego tematu przyklejonego na forum) to już nie jest jakiś kosmiczny gabaryt. A mocy mają dość i to z zapasem na dwa te małe reaktorki :-) http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... arger.html
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Qwerterek1
Posty: 159
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ładowarka wyjazdowa do pakietow

Post autor: Qwerterek1 »

Zestaw był by na prawdę fajny gdyby był dostępny na hk, ale mimo wszystko to dwa kłamoty a nie jeden ;) a i do moich pakietów znacznie za duży(parametrami) co za tym idzie zbędne koszta.

EDIT
Tak sobie myślę że posiadam kompa della którego zawsze ze sobą zabieram na wyjazdy i jeżeli zailacz pociągnął by mi tego reaktora 250 to miał bym problem z głowy. Czy ten zasilacz zasilacz (Dell LA90PM111 19,5V 4,62A 90W) pociągnie mi tą ładowarke do tych pakietów? Teoretycznie powinna ale...
zgrywcio
Posty: 61
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ładowarka wyjazdowa do pakietow

Post autor: zgrywcio »

Ze swojego skromnego doświadczenia ( bo przerobiłem tylko 2 ładowarki) z czystym sumieniem jako mało gabarytową i użyteczną mogę polecić c1 xr ev-peaka. :)
ODPOWIEDZ