Problem z Mini OSD

Elektronika w modelu i na ziemi

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Jajasiu
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 05 maja 2020, 21:36
Lokalizacja: Rawicz

Problem z Mini OSD

Post autor: Jajasiu »

Dzień dobry wszystkim!!
Mam problem z Mioni OSD . Chodzi o to ,że nie do końca mogę go zaprogramować. Mam aplikację (kupioną , całe 9 zł) "MWOSD Configurator" gdy chcę już wgrać program to wyskakuje błąd :- Error: programing FAILED: Sending 3020: receiveData timeout after 400ms.
Może mało dokładnie opisuję bo kompy ,to nie moja specjalność ale może ktoś miał podobny problem i wie jak zadziałać .
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Problem z Mini OSD

Post autor: pawelsky »

Jajasiu pisze:Dzień dobry wszystkim!!
Mam problem z Mioni OSD . Chodzi o to ,że nie do końca mogę go zaprogramować. Mam aplikację (kupioną , całe 9 zł) "MWOSD Configurator" gdy chcę już wgrać program to wyskakuje błąd :- Error: programing FAILED: Sending 3020: receiveData timeout after 400ms.
Może mało dokładnie opisuję bo kompy ,to nie moja specjalność ale może ktoś miał podobny problem i wie jak zadziałać .
Nie sadzisz ze skoro zaplaciles za aplikacje to w pierwszej kolejnosci powinienes udac sie po pomoc do jej autora?
https://www.rcgroups.com/forums/showthr ... PS-OSD-PX4
Jajasiu
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 05 maja 2020, 21:36
Lokalizacja: Rawicz

Re: Problem z Mini OSD

Post autor: Jajasiu »

Dzięki za link. Będę miał czas , to zacznę drążyć temat. Tak też pierwotnie myślałem aby zgłosić się do wydawcy ale chciałem iść na skróty i uzyskać ewentualnej porady od kogoś , kto miał już podobny problem i wie co i jak.
ODPOWIEDZ