Gimbal ręczny do tarot t4d3.

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

piotrkovski
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 17 mar 2014, 20:47
Lokalizacja: Lublin

Gimbal ręczny do tarot t4d3.

Post autor: piotrkovski »

No i mam takie pytanie, czy jest możliwość mając tego gimbala, dorobienie do niego uchwytu do ręki (ze sterowaniem z dżoja i podglądem w telefonie)
Nie musi to być od razu osmo, ale żeby umożliwiało stabilizację z łapy.
Tak wiem, że są tego typu gimbale, i to nawet nie drogie, ale skoro mam takiego (jego demontaż z mojego quadro to chwilka) to czemu by nie wykorzystać tego sprzętu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 04 lut 2019, 21:43 przez piotrkovski, łącznie zmieniany 1 raz.
Tanner
Posty: 793
Rejestracja: wtorek 31 maja 2016, 20:08
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków

Re: Gimbal ręczny do tarot h4d3.

Post autor: Tanner »

Pewnie, choćby używając analogowego joysticka + arduino który pobierze jego sygnał i wypuści w formie PWM do sterowanie gimbalem. Masz jakiś link do niego? Bo w google nic konkretnego nie mogę znaleźć.
piotrkovski
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 17 mar 2014, 20:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Gimbal ręczny do tarot h4d3.

Post autor: piotrkovski »

OJJ!! T4-D3 :D Dokładnie taki:
https://www.gimmik.net/Gimbal_TAROT_T4- ... SUQAvD_BwE
Myślałem, że jest jakiś gotowy kit, szczerze mówiąc z arduino mam minimalny kontakt i obawiam się, że napewno polegnę na takim projekcie
Tanner
Posty: 793
Rejestracja: wtorek 31 maja 2016, 20:08
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków

Re: Gimbal ręczny do tarot t4d3.

Post autor: Tanner »

A nie, takie gotowce tylko w erze ;-) Tak czy siak musiałbyś wyrzeźbić na to jakiś uchwyt, zamocować elektronikę. Mimo wszystko, nie jest to trudny temat i myślę, że warto się pobawić. Kwestię arduino ogarniesz w jeden wieczór jak siądziesz na spokojnie i obejrzysz kilka tutoriali z podstawami.
ODPOWIEDZ