Skrzydełko ukończone ..chmurki zdobyte :)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

lgojniczek
Posty: 382
Rejestracja: wtorek 03 sty 2017, 13:48
Lokalizacja: Ustroń

Re: Skrzydełko ukończone ..chmurki zdobyte :)

Post autor: lgojniczek »

Verid pisze:To jakim cudem ja latam modelem Bixlerokształtnym mając pełen osprzęt FPV? Braki w miejscu w tych modelach wynikają tylko z niechlujstwa konstruktora bo wchodzi wszystko co można chcieć w takim modelu, z AP, osobnym OSD (jakby ktoś nie miał zintegrowanego), i 5000mAh włącznie i jeszcze zostaje jakbym chciał dołożyć osobne zasilanie do wideo.
A dać to się da, sam mam wszystko wśrodku łącznie z osobnym osd AP i kamerą, ale miejsca tam poprostu niema i trzeba się dobrze gimnastykować i postarać aby to ładnie wyglądało i było jeszcze na dodatek "serwisowalne".

Tak nawiasem mówiąc jak Ty tam wpakowałeś pakiet 5000mah? :shock: ile waży wtedy do lotu? Jaki masz silnik? Jak go z takim pakietem wyważyłeś?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Skrzydełko ukończone ..chmurki zdobyte :)

Post autor: Verid »

lgojniczek pisze:A dać to się da... ale miejsca tam poprostu niema i trzeba się dobrze gimnastykować
A, a, a - albo się da albo miejsca nie ma. Zaginanie czasoprzestrzeni to jeszcze nie teraz żeby się dało upchnąć coś na co nie ma miejsca. Powtórzę jeszcze raz - miejsca jest w kit ile trzeba, porównywalnie z tym co oferuje FX-61. Na wszystko i jeszcze trochę ALE, w przeciwieństwie do FX-61 dostęp do tego miejsca jest tragiczny i trzeba dobrze przemyśleć jak to zrobić żeby było ładnie i dało się serwisować. Reasumując - nie w ilości miejsca jest problem a w ergonomii.
lgojniczek pisze:Tak nawiasem mówiąc jak Ty tam wpakowałeś pakiet 5000mah? :shock: ile waży wtedy do lotu? Jaki masz silnik?
Po to info zapraszam tu: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=26&t=5 ... 60#p522048 Co prawda tam jest o 4000mAh ale moje 5200 które używam do Ph też wchodzą tylko wtedy trzeba jednak o SC zadbać bo go strasznie na nos ciągnie i przestaje być zwinny.
Ten wredny...
lgojniczek
Posty: 382
Rejestracja: wtorek 03 sty 2017, 13:48
Lokalizacja: Ustroń

Re: Skrzydełko ukończone ..chmurki zdobyte :)

Post autor: lgojniczek »

Po to info zapraszam tu: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=26&t=5 ... 60#p522048 Co prawda tam jest o 4000mAh ale moje 5200 które używam do Ph też wchodzą tylko wtedy trzeba jednak o SC zadbać bo go strasznie na nos ciągnie i przestaje być zwinny.
Silnik 2200kv widzę robi robote, w swoim mam 1250kv i jest mulasty i jest to zdecydowanie zbyt mało chodź da się latać.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Skrzydełko ukończone ..chmurki zdobyte :)

Post autor: Verid »

Bo 1200KV lubi większe śmigła a te do ES'a i podobnych bez rzeźbienia w wieży lub podcinania ogona nie wejdą. Ten Turnigy 2200KV to jest mały potwór, z resztą kilka osób już wcześniej mi go polecało i muszę przyznać że mieli w 100% rację.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Skrzydełko ukończone ..chmurki zdobyte :)

Post autor: Adrián »

Też na takim w bixie latalem nawet z pakietem 3s 5200 10C
Bix szedł pionowo do góry.
Mocy było pod dostatkiem, na takiego trenerka.
ODPOWIEDZ