Niskie latanie skrzydłami i nie tylko.

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

yoseph
Posty: 558
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 23:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Niskie latanie skrzydłami i nie tylko.

Post autor: yoseph »

Cześć wszystkim:) Chociaż te dwa filmy wrzucałem już do swojego tematu o skrzydle to wrzucę je jeszcze tutaj, myślę że trafią do szerszego grona odbiorców. Temat mam nadzieję sukcesywnie rozbudowywać o kolejne filmy, stąd dopiska " i nie tylko". Raczej brak filmów z kopterów, tylko samoloty.

Przedstawiam dwa filmy pokazujące mojego skywalkera x1. Chociaż modelami latam od parunastu lat to w oraniu krzaków za pomocą fpv jestem całkiem nowy:) Chociaż przez ostatni rok już się co nieco wyrobiłem :)
Niestety ciężko o pokazanie pełni możliwości skywalkera x1 z zamontowaną dodatkowo kamerą sony hdr as15, która mimo relatywnie małego oporu czołowego waży bez obudowy 150g, a w dodatku sprawia że model nie jest wyważony osiowo. W tak małym modelu to robi różnicę.





Z ciekawostek to widoczne w oddali jezioro to zrekultywowana kopalnia siarki " Machów" obok Tarnobrzega. Z resztą nie raz zobaczycie je dokładnie w moich filmach:) Z duszą na ramieniu ale zrobiłem już nad nim przelot:) W najszerszym miejscu ma nieco ponad 4 km
Ja natomiast latam nad dwoma zrekultuwowanymi osadnikami po tej kopalni, parę lat wstecz orałem je motocyklem i wyraźnie było czuć smród siarki, wtedy szybko się ewakuowałem, teraz mimo rekultywacji widać gdzieniegdzie wychodzącą wodę, która śmierdzi tak samo.
ODPOWIEDZ