Rzepakowe latanie FPV

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Balirc
Posty: 477
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 23:18
Lokalizacja: Mielec

Rzepakowe latanie FPV

Post autor: Balirc »

Siema! ;)
Ostatnio temat latania nad rzepakiem zrobił się coś modny na forum :mrgreen: , a że zaraz za domem mam ogromne pola (akurat przypadkiem z rzepakiem ^^ ) to grzechem byłoby tego nie wykorzystać ;-)

Awatar użytkownika
Kac_r
Posty: 158
Rejestracja: piątek 20 gru 2013, 23:51
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Kac_r »

rewelka. szybko ten quadzik.
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Post autor: cebulator »

Fajne okolice.
Ciekawi mnie czy udało by mi się podglądnąć Twoje latanie zza wody. W linii prostej to jakieś 5,5km.
Może kiedyś dałbyś znać kiedy będziesz latał to odpalę swój odbiornik.
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
Awatar użytkownika
Balirc
Posty: 477
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 23:18
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Balirc »

Pewnie :) Kiedyś możemy spróbować :-)

Problemem jest to, że zwykle staram się nie latać tak wysoko, bo niedaleko biegnie krąg mieleckiego lotniska, i w pełni sezonu co 5 minut przelatuje awionetka :-x

A tak wogóle to gdzie latasz? :)
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Post autor: cebulator »

Ja latam po przeciwnej stronie rzeki, w Orłowie. Dokładnie za domem mam sporą ilość pól.
Muszę się kiedyś w końcu przejechać tam do was w niedzielę o ile jesteście na waszym lotnisku po 13. Już kilkakrotnie mnie zapraszano.
PS. Nie awionetka tylko samolot, chyba że jeździsz automobilem :lol:
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
Awatar użytkownika
Balirc
Posty: 477
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 23:18
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Balirc »

cebulator pisze:Ja latam po przeciwnej stronie rzeki, w Orłowie. Dokładnie za domem mam sporą ilość pól.
Muszę się kiedyś w końcu przejechać tam do was w niedzielę o ile jesteście na waszym lotnisku po 13. Już kilkakrotnie mnie zapraszano.
PS. Nie awionetka tylko samolot, chyba że jeździsz automobilem :lol:
W sumie po drodze praktycznie same pola :) Może się udać ;-)

To ja kolejny raz zapraszam do Tuszowa Narodowego na lądowisko :-> Teraz chyba większość modelarzy lata tam, i w niedziele rano zawsze jest sporo osób. Tylko własnie większość jest tak do 13-14 ...

Eee tam :) - potocznie chyba można użyć awionetka ;D To jest określenie podobne do "dron" :mrgreen:
ODPOWIEDZ