Zimowy Konkurs Fotograficzny RC-FPV - DYSKUSJA

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

Matkas pisze:Jedyne słuszne głosowanie to wybranie Jury, które zadecyduje która fotografia powinna wygrać
Dokładnie tak. A ponieważ nasze grono jest niewielkie, więc niech to będzie taka nasza forumowa globalna komisja jury. Panie Diem, zrób pan lepiej na szybko jeszcze raz forumową ankietę, przedłuż termin głosowania i zróbmy to od nowa, a porządnie.
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Lipa panowie lipa moim zdaniem konkurs powinien zostac po prostu wycofany
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

kefir pisze:Lipa panowie lipa moim zdaniem konkurs powinien zostac po prostu wycofany
A czemu?


FH - jest to konkurs KOLEŻEŃSKI i nie ma kompletnie nic wspólnego z nakręcaniem ludzi i zachęcaniem do udziału obcych.


Zrobię jutro dwudniową ankietę - czy chcecie głosować w takim systemie jak jest dalej, czy może wewnątrz forum. Zadecydujecie, tak też zrobimy :)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Nie rozumiem głosowanie przecież miało być gdzie indziej
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Dla mnie jedyna lipa to to że zdjęcia są przyporządkowane do autorów. Nie lepiej byłoby anonimowo?
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

diem pisze:FH - jest to konkurs KOLEŻEŃSKI i nie ma kompletnie nic wspólnego z nakręcaniem ludzi i zachęcaniem do udziału obcych.
Nie no ja rozumiem, tylko tłumaczyłem po co się normalnie robi takie otwarte konkursy.

Z drugiej strony skoro koleżeński, to po ce te wszystkie kombinację. Trza głosowanie zrobić tutaj i tyle. A Ty się Kefir już tak nie denerwuj, będzie dobrze :-D
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Ja sie denerwuje jak coraz to wiecej ściemy na forum się pokazuje
wcale nie licze na jakies dobre punkty bo nie umiem robic zdjęć
Awatar użytkownika
Kwasiu
Posty: 1548
Rejestracja: niedziela 12 gru 2010, 15:18
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Kwasiu »

I tak jak jelcyn pisał, powinny być tylko numery zdjeć albo nazwy bez nicków, bo w końcu głosujemy na fotki a nie forumowiczów. W tedy jest całkowicie bezstronnie :P
Awatar użytkownika
zbipok
Posty: 1965
Rejestracja: środa 30 mar 2011, 10:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: zbipok »

diem pisze:
kefir pisze:Lipa panowie lipa moim zdaniem konkurs powinien zostac po prostu wycofany
A czemu?


FH - jest to konkurs KOLEŻEŃSKI i nie ma kompletnie nic wspólnego z nakręcaniem ludzi i zachęcaniem do udziału obcych.


Zrobię jutro dwudniową ankietę - czy chcecie głosować w takim systemie jak jest dalej, czy może wewnątrz forum. Zadecydujecie, tak też zrobimy :)
Koleżeński? :) Gdyby to był konkurs koleżeński to zdjecia nadesłane kilka dni po terminie też by mogły brać udział.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Widzę takie ŻAŁOSNE podejście to odechciewa mi się robić dla Was cokolwiek. Człowiek ma dobre chęci, robi konkurs, załatwia nagrody, siedzi nad regulaminem, to jeszcze musi k. jego mać słuchać tych komentarzy.

Kto nie jest zadowolony z przebiegu konkursu to bardzo proszę o informację - wycofam jego zdjęcie. Gdybym wiedział, że tak się będziecie zachowywać to miałbym to głęboko w d. i nie traciłbym czasu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 02 kwie 2012, 16:24 przez diem, łącznie zmieniany 2 razy.
pozdrawiam
Michał
Artu

Post autor: Artu »

Michał, spokojne, oddychaj... :mrgreen:
Zawsze w przypadku tego typu "imprez" byli, są i będą nie zadowoleni :-P
Fakt, nie zachęca to do kontynuowania tego typu działań, ale nie podawaj się.
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

Nie no trzeba zrobić głosowanie na forum i po sprawie. Nie ma się co obrażać, tylko dokończyć sprawę ;)
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Koniec tematu dla mnie, nie będzie żadnego dodatkowego głosowania. Komu się nie podoba ma prawo wycofać fotki.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Moje są dupowate więc możesz je usunąć
Jak dla mnie takie głosowania to lipa ( to moje zdanie i mam prawo to powiedzieć i nie dla tego ze mam małe głosy)
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

kefir pisze:Moje są dupowate więc możesz je usunąć
Jak dla mnie takie głosowania to lipa ( to moje zdanie i mam prawo to powiedzieć i nie dla tego ze mam małe głosy)
Usunięte. Nie spodziewałem się po Tobie niczego więcej.
pozdrawiam
Michał
ODPOWIEDZ