pierwsze kadry

tu prezentujemy nasze prace

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Markuz23
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 20:46
Lokalizacja: Warszawa

pierwsze kadry

Post autor: Markuz23 »

Witam!
Jeden z pierwszych zmontowanych filmów. Z góry dzięki za konstruktywne uwagi!
https://www.youtube.com/watch?v=Wcdk5WAgWWk

pozdrawiam,
M
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: pierwsze kadry

Post autor: Verid »

No to tak na szybko:
-po postach widzę że zdecydowałeś się na Platinum więc biegusiem zapraszam tu: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=53&t=39540 zanim napytasz sobie biedy.
-masz zdecydowanie za mało materiału na tak długi klip. W kółko niemal pokazujesz to samo. To już nie te czasy gdzie nie ważne co byleby z powietrza było a efekt wow gwarantowany. Pomysł w sumie ok (miasto o zachodzie Słońca), kolorki spoko ale monotonia zabiła sprawę. Zostaw pierwsze ujecie i to z linami mostu, dokręć jeszcze kilka z innych miejscówek i wtedy pozostanie się tylko modlić żeby żaden życzliwy nie odpytał cię czy miałeś uprawnienia do wykonania tego lotu bo filmik sam w sobie może wyjść zacny.
Ten wredny...
Markuz23
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 20:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: pierwsze kadry

Post autor: Markuz23 »

cześć,
dzięki za komentarz - kwestie prawne znane mi są jak najbardziej :) na razie to treningi na opanowanie kontroli w bezpiecznych warunkach, do jesieni postaram się nazbierać więcej materiału. Zadbam o to aby "życzliwi" nie mieli argumentów :)
pozdrawiam!
M
kuczy
Posty: 2199
Rejestracja: wtorek 17 lis 2015, 22:03

Re: pierwsze kadry

Post autor: kuczy »

Markuz23, po komentarzu Verida postanowiłem wytrzymać do konca... nie dałem rady.
Pogodę ustrzeliłeś super, ale tylko tyle. Jesli zamiast filmu zrobił byś zdjęcie, byłbym zachwycony.

Markuz23 pisze:Zadbam o to aby "życzliwi" nie mieli argumentów :)
Tu nie chodzi o "życzliwych" tylko o to, że ty nie masz prawa latać wszędzie. (Zreszta nikt nie moze latać wszędzie). Więc lataj tak, aby nie łamać prawa bo konsekwencje poniesiesz ty.
ODPOWIEDZ