Dji Spark video

tu prezentujemy nasze prace

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

xsynek
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 31 sty 2016, 19:59
Lokalizacja: Frankfurt am Main

Dji Spark video

Post autor: xsynek »

Cześć. Co powiecie o tym filmiku ?
https://www.youtube.com/watch?v=OY6yaMt ... e=youtu.be
"W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste..."
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dji Spark video

Post autor: Verid »

Że autor ma kopter i jest tym faktem niezmiernie podniecony. I w sumie tyle. Widoczek jak widoczek, no chyba że ktoś jest zdeklarowanym koneserem zachodów słońca bo czegokolwiek interesującego albo spektakularnego tam nie ma. Sfilmowane chyba na full auto bo wszystko poza słońcem strasznie ciemne wyszło. Nie wiem co autor chciał osiągnąć ale jeżeli cokolwiek więcej niż tylko pochwalić się otoczeniu że ma latadło z kamerą to chyba mu nie wyszło...
Ten wredny...
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Dji Spark video

Post autor: skazi »

Ja tu żadnego zachodu słońca nie widzę ;-)
xsynek
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 31 sty 2016, 19:59
Lokalizacja: Frankfurt am Main

Re: Dji Spark video

Post autor: xsynek »

Skoro tak to... 1-Niepytalem sie o to czy jestem podniecony tym ze mam nowe latadlo czy nie, wiec dziekuje za opinie. 2- Kazdy od czegos zaczyna. 3- Ten wredny???? lol xD 4-Ja jestem autorem filmu i doloze wszelkich staran by w przyszlosci moje filmy wygladaly lepiej. 5-Sorki za brak polskich znakow
"W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste..."
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dji Spark video

Post autor: Verid »

1 pytałeś co myślimy to i dostałeś odpowiedź więc nie wiem czego się dąsasz. Właśnie tak wyglądają filmy robione przez osoby które zachłysnęły się posiadaniem koptera i koniecznie chcą się tym podzielić ze światem ale za grzyba nie mają pomysłu jak.
2 no i co z tego? W związku z tym mamy piać z zachwytu bo zaczynasz?

Generalnie twoja odpowiedź potwierdza moje odczucia. Tak cię oszołomiła zajebistość twojego nowego cacka że choćby cień krytyki skutkuje defensywno agresywnym bełkotem. Ale nie przejmuj się. Nie jesteś pierwszym ani zapewne ostatnim który w ten sposób reaguje.
Ten wredny...
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: Dji Spark video

Post autor: mohinder »

Moze nie jestem krytykiem filmowym ani zawodowym filmowcem ale naprawde nie wiem co mozna o tym filmie powiedziec, ot jest film z wznoszacego sie drona ustawionego w strone slonca. Mam na koncie wiele filmow, czy to z drona czy z recznych kamer mniej I bardziej pro I wiem, ze zrobic cos z czego samemu bedzie sie w 100% zadowolonym jest bardzo trudno. mam taki moj jeden gdzie powiem ze jestem niemal calkowicie zadowolony, tylko jeden.
Filmy najlepiej z gory sobie zaplanowac I zawsze film jest ciekawszy jak opowiada jakas historyjke, chocby zachodzacego slonca ale zachodzacego a nie stojacego punktu na niebie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Dji Spark video

Post autor: Adrián »

xsynek pisze:Co powiecie o tym filmiku ?
Hmm tylko tyle, że jest z góry i dużo jeszcze nauki przed Tobą.
Ćwicz dalej.
xsynek
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 31 sty 2016, 19:59
Lokalizacja: Frankfurt am Main

Re: Dji Spark video

Post autor: xsynek »

mohinder pisze:Moze nie jestem krytykiem filmowym ani zawodowym filmowcem ale naprawde nie wiem co mozna o tym filmie powiedziec, ot jest film z wznoszacego sie drona ustawionego w strone slonca. Mam na koncie wiele filmow, czy to z drona czy z recznych kamer mniej I bardziej pro I wiem, ze zrobic cos z czego samemu bedzie sie w 100% zadowolonym jest bardzo trudno. mam taki moj jeden gdzie powiem ze jestem niemal calkowicie zadowolony, tylko jeden.
Filmy najlepiej z gory sobie zaplanowac I zawsze film jest ciekawszy jak opowiada jakas historyjke, chocby zachodzacego slonca ale zachodzacego a nie stojacego punktu na niebie.
Pozdrawiam
Dzieki za szczere myśli :)
"W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste..."
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Re: Dji Spark video

Post autor: Głuś »

No i tak kolegę zjechaliście że film usuną i nie zdążyłem zobaczyć tego zachodzącego słońca :lol:
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: Dji Spark video

Post autor: mohinder »

Nie zjechalismy tylko przyzwyczajamy go do krytyki :) a to jednoczesnie zmotywuje go bardziej. Zycze koledze wielu udanych filmow w ktorych sam bedzie umial znalezc niedociagniecia I je poprawiac.
Filmowanie I dobry montaz to nie jest prosta sprawa, a tak niestety mysli kazdy, ktory kupil cos co rejestruje obraz.
Ja jak zaczynalem przygode z filmowaniem to byly sprzety tak drogie ze zwykla kamere VHS mogly kupic bogate firmy bo dla prywatnego Kowalskiego byly nieosiagalne. Krecilem troche wesel, chrzcin I innych imprez. po kilku latach kiedy sprzet mocno potanial to wesela zaczeli krecic masowo sami goscie weselni I to byla masakra, bo nie dalo sie tego ogladac. Na dluzszy czas zrezygnowalem w ogole z filmowania I przerzucilem sie na zdjecia. Sam teraz skonczylem swoj film z wakacji na Sri Lance I juz go tyle razy modyfikowalem ze juz mam dosyc. I nawet nie chce sie nim chwalic bo nie jestem do konca zadowolony ale dla rodziny moze byc.
Podsumowujac, kolego"xsynek" zyczecierpliwosci, duzo czasu na nauke I chcialbym abys kiedys udzielal pomocy innym, ktorzy jak ty teraz beda wchodzic w ten swiat.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ