Polskie prawo i BSP

Zbiór porad dla każdego

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9749
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Polskie prawo i BSP

Post autor: pawelsky »

jacom pisze:pawelsky odpowiem Ci przysłowiem: "zapomniał wół jak cielęciem było..."
Kolejna typowa wymowka, i po raz kolejny nietrafiona. Wiedze zdobywam przede wszystkim czytajac ze zrozumieniem...
jacom pisze:W sumie myślałem że ktoś kto się na tym zna, wejdzie w linka który dałem, zobaczy strefy i będzie dla niego wszystko jasne, stąd moje domysły o 3 minutach:)
Jasne, a potem bys przyszedl zapytac o kolejna strefe i kolejna, i kolejna. Tak to nie dziala. Masz zrozumiec i nauczyc sie sprawdzac takie rzeczy samemu, a nie zawracac gitare na forum za kazdym razem jak przyjdzie Ci ochota polatac.
jacom pisze:Po przeczytaniu kolejnego artykułu stwierdzam że miałem rację i na tym trzeba zakończyć :D
No nie do konca...
jacom pisze:Z innej beczki, ktoś na Air wykupuje OC? czy korzysta np z ubezpieczenia z mieszkania/domu?
Na temat OC rowniez mamy watki na forum, chociazby ten
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=53&t=30170
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Polskie prawo i BSP

Post autor: Verid »

jacom pisze:pawelsky odpowiem Ci przysłowiem: "zapomniał wół jak cielęciem było..."
Bardzo często nadużywanym przez każdego urażonego że ktoś ośmielił się uwagę zwrócić - nie rób tego. Nie dość że jest żałosne to jeszcze niezgodne z prawdą. "Woły" tu obecne świetnie pamiętają swoje początki.
jacom pisze: ktoś na Air wykupuje OC
Tak jeżeli przez Air rozumiesz Mavic'a Air
jacom pisze:czy korzysta np z ubezpieczenia z mieszkania/domu?
Nope - przynajmniej nie u tego samego ubezpieczyciela
Ten wredny...
kuczy
Posty: 2199
Rejestracja: wtorek 17 lis 2015, 22:03

Re: Polskie prawo i BSP

Post autor: kuczy »

OC możesz rozważyć, aczkolwiek też weź pod.uwagę, ze jest to teoretycznie mniejsze ryzyko - mniejsza masa wiec ciężko przebić mavic air szybę w oknie, no ale śmigła tną jak każde.

Ja mam wykupione oc dla lotów rekreacyjnych, 100zł na rok. Niby nie dużo a już się przydało ;)
ODPOWIEDZ