Zanim...
Zanim...

Polskie Forum FPV

Forum modelarzy i pilotów FPV
Dzisiaj jest piątek 19 paź 2018, 15:01

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

jacom pisze:
pawelsky odpowiem Ci przysłowiem: "zapomniał wół jak cielęciem było..."

Kolejna typowa wymowka, i po raz kolejny nietrafiona. Wiedze zdobywam przede wszystkim czytajac ze zrozumieniem...

jacom pisze:
W sumie myślałem że ktoś kto się na tym zna, wejdzie w linka który dałem, zobaczy strefy i będzie dla niego wszystko jasne, stąd moje domysły o 3 minutach:)

Jasne, a potem bys przyszedl zapytac o kolejna strefe i kolejna, i kolejna. Tak to nie dziala. Masz zrozumiec i nauczyc sie sprawdzac takie rzeczy samemu, a nie zawracac gitare na forum za kazdym razem jak przyjdzie Ci ochota polatac.

jacom pisze:
Po przeczytaniu kolejnego artykułu stwierdzam że miałem rację i na tym trzeba zakończyć :D

No nie do konca...

jacom pisze:
Z innej beczki, ktoś na Air wykupuje OC? czy korzysta np z ubezpieczenia z mieszkania/domu?

Na temat OC rowniez mamy watki na forum, chociazby ten
viewtopic.php?f=53&t=30170

Awatar użytkownika

jacom pisze:
pawelsky odpowiem Ci przysłowiem: "zapomniał wół jak cielęciem było..."

Bardzo często nadużywanym przez każdego urażonego że ktoś ośmielił się uwagę zwrócić - nie rób tego. Nie dość że jest żałosne to jeszcze niezgodne z prawdą. "Woły" tu obecne świetnie pamiętają swoje początki.
jacom pisze:
ktoś na Air wykupuje OC

Tak jeżeli przez Air rozumiesz Mavic'a Air
jacom pisze:
czy korzysta np z ubezpieczenia z mieszkania/domu?

Nope - przynajmniej nie u tego samego ubezpieczyciela

Awatar użytkownika

OC możesz rozważyć, aczkolwiek też weź pod.uwagę, ze jest to teoretycznie mniejsze ryzyko - mniejsza masa wiec ciężko przebić mavic air szybę w oknie, no ale śmigła tną jak każde.

Ja mam wykupione oc dla lotów rekreacyjnych, 100zł na rok. Niby nie dużo a już się przydało ;)

Moje quadro TAROT class 780 - w trakcie budowy: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=27&t=36286
Moja piękna S-500 [Zakończona]: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=27&t=31760

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.