Skywalker 1720 czy Sky Surfer 2000 ?

Zbiór porad dla każdego

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
attyla
Posty: 176
Rejestracja: sobota 06 lut 2010, 12:42
Lokalizacja: Szczecinek

Skywalker 1720 czy Sky Surfer 2000 ?

Post autor: attyla »

Pomimo dośc ograniczonych zasobów finansowych myślę nad złożeniem większego modelu do FPV i mam w związku ztym pytanie do kolegów modelarzy , co wybrać Skywalkera 1720 czy Sky Surfer 2000 moją największą obawą jest to że z reguły kiedy mam czas polatać to wiatr nie jest najmniejszy i takich dni z mocnym wiatrem jest coraz więcej w sezonie. Jak wynika z waszych doświadczeń który z modeli które wymieniłem lepiej spisuje się podczas większego wiatru ? . Dzięki z góry za opinie, chyba że polecacie coś innego , niestety latające skrzydła z różnych względów odpadają.
Ostatnio zmieniony sobota 31 mar 2018, 13:51 przez attyla, łącznie zmieniany 1 raz.
łukasz
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Skywalker 1720 czy Sky Criuser 2000 ?

Post autor: Verid »

Ja tylko chciałbym zwrócić uwagę że ostatnio po forum chodziły słuchy o problemach z dostaniem SW więc najpierw sprawdź czy da się go kupić.
A co do wiatru - pianki generalnie nie lubią mocnego wiatru. SW szczególnie (piszę o bocznym wietrze) bo ma duży brzuszek. Jak masz dominującą niesprzyjającą aurę to może lepiej poszukać czegoś z twardym skrzydłem? Jakaś styro-balsa?
Ten wredny...
Awatar użytkownika
attyla
Posty: 176
Rejestracja: sobota 06 lut 2010, 12:42
Lokalizacja: Szczecinek

Re: Skywalker 1720 czy Sky Surfer 2000 ?

Post autor: attyla »

Oczywiście przekręciłem nazwę modelu :oops: , do dostania są oba ale Sky Surfer zdecydowanie łatwiej bo w polsce za około 380 zł w wersji KIT
A jak wypada porównanie modeli w kwestii latania pod wiatr?
Doszło kolejne pytanie w polskich sklepach jest wersja sky surfera tylko z lotkami
https://www.euromega.pl/product-pol-152 ... TCEALw_wcB
czy ktoś oblatał taką wersję i czy oprócz braku klap są jeszcze jakieś inne różnice ?
łukasz
ODPOWIEDZ