Jello i inne trzęsawki..

Zbiór porad dla każdego

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Radauskas
Posty: 209
Rejestracja: czwartek 26 lis 2015, 00:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jello i inne trzęsawki..

Post autor: Radauskas »

Tak było na jednej karcie C10, a potem serwis zasugerował zakup karty z listy dedykowanych przez producenta. I taką kupiłem,.. jakaś Ultra high speed - SanDisk Extreme. Ale takie żabkujące obrazy widze na wielu filmikach amatorskich na YouTubie.
Aaaa,.. jeszcze jedno mi się przypomniało,.. przełomowe info! :) Ta nowa GP4 Silver ma wyświetlacz LCD. I już na samym wyświetlaczu, bez nagrywania na karte pamięci widać, że ruchome elementy "żabkują". Tak więc karta pamięci nie ma tu nic do rzeczy. Tak działa przetwornik i elektronika.
Klon Symy 5 ( wiele razy na drzewach wieszanej ), IRIS+
alkatras13
Posty: 111
Rejestracja: niedziela 07 cze 2015, 23:49

Re: Jello i inne trzęsawki..

Post autor: alkatras13 »

Było kupić Xiaomi Yi /Yi2 i nie miałbyś problemu :P , ale dobra ciekawi mnie twój patent z tą pianką , mam taki gimbal 2 osiowy na stormie coś jak ten Twój i nie dało się w żaden sposób wyeliminować drgań w locie postępowym.
Radauskas
Posty: 209
Rejestracja: czwartek 26 lis 2015, 00:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jello i inne trzęsawki..

Post autor: Radauskas »

JUż mam w planie modyfikacje. Dziś zrobiłem próbe ale baterii w dronie starczyło na 1 minute :) I zauwazyłem, że choć jest amortyzacja i tłumienie na boki to brak jest amortyzacji w pionie bo gimbal wisi na sztywnej "trytce". Trzeba będzie zrobić jeszcze 4 takie piankowe dumpery, nadziać na dluższe "trytki" i zawiesić gimbala pomiędzy dwoma dumperami,.. tak aby nie wisiał na samej "trytce". Tak na szybko,... o tak. Straciło to troche na wyglądzie ale najważniejsza skuteczność.
Obrazek
Klon Symy 5 ( wiele razy na drzewach wieszanej ), IRIS+
ODPOWIEDZ