Nowa taśma flex gimbala dji Phantom 3 Uwaga na podróbki!!

Zbiór porad dla każdego

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Nowa taśma flex gimbala dji Phantom 3 Uwaga na podróbki!!

Post autor: Fajny717 »

Witam
Zauważyłem że tasiemki dji Phantom 3 professional zaczyna podrabiać coraz więcej firm. Są one znacznie tańsze cieńsze można już kupić już na ebay za około 20zł, tasiemki te z mojego doświadczenia nie nadają się do użytku robiłem testy na nich i okazało się iż działa tylko stabilizacja a obrazu brak, czasami obraz jest a nagrywać się nie da kamera się resetuje przy próbie nagrywania, sama przełacza z aparatu na kamerę, na oryginalnych działa bez zarzutu. Kupując podrobkę możesz uwalić płytę główną kamery którą bardzo ciężko sprawną dostać. Nawet sklep CYBERSHOP cechujący się dobrą opinią i konkurencyjnymi cenami sprzedaje nie sprawdzone buble a gwarantuje że nie dość że nie będzie dzialać to pieniędzy też nie odzyskacie. Dlatego też odradzam zakupu tej taśmy: http://cyber-shop.pl/czesci-i-akcesoria ... &results=5
Awatar użytkownika
Karool
Posty: 55
Rejestracja: piątek 12 gru 2014, 21:15
Lokalizacja: Opole

Re: Nowa taśma flex gimbala dji Phantom 3 Uwaga na podróbki!

Post autor: Karool »

Heh. Produkt już nie jest dostępny :-)
"Z góry świat lepiej wygląda"
___________________________________________________________________
QAV250 na Pancake i emax RS2205, Skrzydło SwiftMaxi1400, FunCub Multiplex
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Nowa taśma flex gimbala dji Phantom 3 Uwaga na podróbki!

Post autor: Fajny717 »

No jak będzie?! dostępny jak buble wystawili. Aż wstyd jeden z najlepszych serwisów dji w Polsce. A miałem taką dobrą opinię o nich. A tu nawet wymiany nie zaproponowali tylko cisza.
ODPOWIEDZ