Banggood - snap-up

Zbiór porad dla każdego

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
kazikfer
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 12:33
Lokalizacja: Szczecin

Banggood - snap-up

Post autor: kazikfer »

Cześć

Czy ktoś wie czy promocje z tytułu snap-up to działa czy to kolejna fikcja do naciągania ludzi ?
http://deals.banggood.com/deals/edm/top ... &utmid=270
Bogaty przedsiębiorca do bezrobotnego na zasiłku podczas rozmowy kwalifikacyjnej:
- Nie wstyd panu tak wykorzystywać system?
- A Panu?
Awatar użytkownika
PaweMed
Posty: 100
Rejestracja: sobota 23 lis 2013, 19:44
Lokalizacja: ZS

Re: Banggood - snap-up

Post autor: PaweMed »

Czy działa czy nie musiała by odpowiedzieć osoba, której się udało. Ja próbowałem kilka dni temu dwa razy i bez powodzenia. Zawsze klikająć w ostatniej sekundzie, po odświeżeniu pojawiał się komunikat o wykupieniu wszystkich produktów. Albo mam za wolny internet, albo pecha, trudno powiedzieć.
Awatar użytkownika
Marciniasty
Posty: 918
Rejestracja: piątek 18 mar 2011, 14:23
Lokalizacja: Głogów

Re: Banggood - snap-up

Post autor: Marciniasty »

Działa ,na forum są osoby którym się udało. Trzeba mieć szczęście i mały ping albo odpowiednie skrypty i też szczęście .
MichasKrk
Posty: 164
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 19:05
Lokalizacja: Kraków

Re: Banggood - snap-up

Post autor: MichasKrk »

Za pierwszym razem, oczywiście po kliknięciu dostałem informacje, że wyprzedane, ale przy drugiej próbie, nie miałem informacji o wyprzedaży , ale o tym, że nie wysyłają do mojego kraju, a przecież mam już kilkanaście zrealizowanych u nich zamówień. Nie wiem czy przypadkiem, oferta ta, nie jest kierowania tylko do amerykanów, bo takie informacje pojawiają się na stronie bg.

Marciniasty pisze:Działa ,na forum są osoby którym się udało. Trzeba mieć szczęście i mały ping albo odpowiednie skrypty i też szczęście .
Nie uwierzę jak nie zobaczę ;-) . A konkretnie komu się udało ?? Niech się przyzna ten, kto faktycznie dorwał okazję
oziii

Re: Banggood - snap-up

Post autor: oziii »

link jest do US snap-upow, raczej watpie abys mogl cos w tych wygrac, a nawet jesli to tak jak powyzej pisano wywali ci ze nie wysla, bo US jest dla hameryki i nie wysylaja za ocena
dla nas sa magazyny CN i UE

czy sie da?
da
konkretnie to MJX F49 za 267 zeta przy okazji sierpniowy snap-upow ale tam bylo bodaj 3 sztuki i jak mozna sobie sprawdzic cene jakis mega snap-up to nie byl, po prostu wiekszy rabat
tracer97
Posty: 10
Rejestracja: sobota 03 sty 2015, 10:06
Lokalizacja: Uściszowice

Re: Banggood - snap-up

Post autor: tracer97 »

Właśnie pisałem na czacie z Banggood i tych snap-up'ów nie da się wygrać bo nie są dla Polski.. Może innym razem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bubu13
Posty: 152
Rejestracja: piątek 11 wrz 2015, 09:48

Re: Banggood - snap-up

Post autor: bubu13 »

ja próbowałem kilka razy i dwa razy przekierowało mnie na paypal
środki były więc od razu klikałem kontynuj i spowrotem z paypala
wracałem do banggooda i tam za pierwszym razem wywaliło mi
że nie mogę kupić dwóch przedmiotów :shock: a w snapie
przeciez nie da się tego zmienić [tylko 1szt. jest ustawione na sztywno] i zrzuciło mnie.
a za drugim razem też przekierowanie powrotne z paypala i gwiazdka
z napisem wyprzedane :evil: więc jak dla mnie to lipa !
towary były bez znaczka EU lub US więc dostępne ogólnie
oziii

Re: Banggood - snap-up

Post autor: oziii »

z calym szacunkiem bubu, ale na serio myslisz ze jak jest taki np cheerson cx-20 jedna sztuka za 100 PLN to jestes jedynym ktory probuje ja dorwac?
aby dostac towar w tej cenie nie tylko wystarczy wejsc w paypala ale rowniez przeprocesowac przez niego platnosc i wrocic na ich strone z komunikatem sukces na koncu,
wiec z faktu ze przepusci cie do paypala nic jeszcze nie wynika, tranzakcja musi byc zakonczona w calosci i najwyrazniej w obu przypadkach byles w grupie w miare szybkich, ale najszybszy nie byles

lipy raczej nie ma, jest duza konkurencja i wielu chetnych wiec liczenie na mega okazje raczej nalezy odlozyc na kiedy indziej
to jest forma ich promocji nie regularnej sprzedazy, nie liczcie na cuda w nielimitowanych ilosciach
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Banggood - snap-up

Post autor: skazi »

Z ruskimi botami nie wygrasz, takie snap-upy są właśnie dla nich, normalny człowiek ma szansę podobną do wygrania w totka :-)
KaSkA3eR
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 10 sty 2016, 21:52
Lokalizacja: Gorlice

Re: Banggood - snap-up

Post autor: KaSkA3eR »

Obrazek :D
ODPOWIEDZ