blagam o pomoc potrzebny link

Zbiór porad dla każdego

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Andziak
Posty: 672
Rejestracja: sobota 14 cze 2014, 20:03
Lokalizacja: Siechnice

blagam o pomoc potrzebny link

Post autor: Andziak »

Witam,
jestem w miejscu z bardzo ograniczonym dostępem do internetu a rozkalibrował mi się gimbal.
Potrzebuje linku do 2.2b2 null bgc alexmos gimbal software * koniecznie wersja 2.2b2 NULL !
bardzo dziekuje za pomoc
Pioneer 1400 ( rozbity ), MX-2 rplanes ( utopiony ), DG-1000, Twinstar 2, Sbach 342, u can fly hype,
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: blagam o pomoc potrzebny link

Post autor: Verid »

Chodzi ci o SimpleBGC_2_2_b2_null.hex? Daj maila na PW to ci podeślę.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Rufio
Posty: 1157
Rejestracja: sobota 23 kwie 2011, 22:57
Lokalizacja: Wa-wa

Re: blagam o pomoc potrzebny link

Post autor: Rufio »

Andziak pisze:bardzo ograniczonym dostępem do internetu a rozkalibrował mi się gimbal
Co za bzdura - ograniczony dostęp ale jednak jest. I 2ga sprawa - rozkalibrowanie gimbala wymaga TYLKO ponownej kalibracji a nie wymiany firmware !!!
Verid pisze:Daj maila na PW to ci podeślę.
hmm, Verid dałeś się nabrać czy chwila słabości?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: blagam o pomoc potrzebny link

Post autor: Verid »

Rufio pisze:hmm, Verid dałeś się nabrać czy chwila słabości?
Ale na co niby miałem się nabrać? Na ograniczony dostęp do internetu? Że niby to nie możliwe? A próbowałeś przeglądać net w Duszatynie albo w innym zapomnianym przez Boga i technologię miejscu mając na dodatek dziadowską komórkę? Posta byś dał radę wyskrobać po 15 minutach użerania się z zasięgiem ale o kopaniu po guglu zapomnij bo prędzej ci się wakacje skończą niż się czegoś doszukasz.

A co do tego co mu potrzebne to JEGO problem żeby to stwierdzić nie mój. Twierdzi że potrzebuje to mogę poratować. Nie rozumiem w czym ma być ta bzdura i chwila słabości...?
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Andziak
Posty: 672
Rejestracja: sobota 14 cze 2014, 20:03
Lokalizacja: Siechnice

Re: blagam o pomoc potrzebny link

Post autor: Andziak »

dziekuje chodzi o GUI firmware jest ok potrzebuje w gui power pitacha podnieść bo tak wieje ze rzuca na pitchu...
PS: zmien podpis bo do wrednego Ci daaaleeeekooooooooooooooo :)
Pioneer 1400 ( rozbity ), MX-2 rplanes ( utopiony ), DG-1000, Twinstar 2, Sbach 342, u can fly hype,
ODPOWIEDZ