Opinie o Racer 250mm z uavfutures

Autorskie projekty naszych użytkowników

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

Mutak
Posty: 21
Rejestracja: piątek 16 cze 2017, 22:49

Opinie o Racer 250mm z uavfutures

Post autor: Mutak »

Hej.

Chciałem się was podpytać czy widzieliście / co sądzicie o Racerze z kanału UAVFUTURES (nie wiem czy mozna wklejać linki, ale jeśli tak to tu: https://www.youtube.com/watch?v=Avp8MurmeEY&t= ).

Nie zamierzam tym się ścigać, i nie pytam czy się nadaje do tego typu sportów. Ogólnie latałem symą ( a raczej symami bo jedna odfrunęła w nieznane). i Jakimś mały copterem

W każdym razie, zastanawiam się nad złożeniem tego quadcoptera, bo byłby to mój pierwszy dron złożony od zera, cena nie jest zaporowa (nie liczę na drona za 99$, po zakupie radia i części z sekcji 'trochę lepsze' wychodzi z 250$), instrukcja wydaje się jasna i przejrzysta.

Macie jakieś przemyślenia nad tym projektem?
Omnibus F4 V1 FC
4x Racerstar 30A V1 ESC
Racerstar BR2205 2600kv motors
Maritian II frame
5inch 3 blade propellers
Eachine VTX03 Super Mini 5.8G 72CH
Aparatura FlySky FS-i6 + FS-iA6b receiver
Awatar użytkownika
Majk99
Posty: 685
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2014, 16:42
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: Opinie o Racer 250mm z uavfutures

Post autor: Majk99 »

Ogólnie to tak (w wersji upgraded). Silniki lepiej inne bo są słabej jakości i łatwo popsuć (lepiej wziąć np. emax 2205 redbottom, RCX 2206), a esc bo 4 in 1 więc jak spalisz 1 to do wymiany idzie cała płytka(lepiej np. dys xm20, lub nowsze emax bullet). Kamera też do najlepszych nie należy, lepiej kupić Runcam swift (normalną, mini lub micro). Rama ma kilka słabych punktów (np. ten prostokąt pod fc) chociaż znam kilka osób, które na niej latało, ale polecam np. Spark 210, lub moją jeszcze nie nazwaną ramkę :-P Wiem, że trochę popsułem marzenia i pomimo tego, że to nie ma być do ścigania się to lepiej wydać pieniądze raz, a dobrze niż kilka razy na słabsze rzeczy. ;-)
btw aparaturę polecam Taranis QX7 :-)
Hangar: De Stik x2.5
ZOHD Dart na sterydach vmax 200km/h
Fristajlo (w bliskich planach)
Mutak
Posty: 21
Rejestracja: piątek 16 cze 2017, 22:49

Re: Opinie o Racer 250mm z uavfutures

Post autor: Mutak »

Dzięki za opinię, i rady odnośnie części. Jednak są one dużo droższe niż te podstawowe czy z wersji upgraded. Jeszcze do końca nie wiem czy mnie to wciągnie na tyle, zeby od razu wydac 1,5 czy dwa tysie. Też sam fun latania czymś co się samemu zbudowalo mnie intryguje, dlatego nie chce kupić gotowca, tylko po to zeby przekonać się czy mnie to wciągnie czy nie.
Omnibus F4 V1 FC
4x Racerstar 30A V1 ESC
Racerstar BR2205 2600kv motors
Maritian II frame
5inch 3 blade propellers
Eachine VTX03 Super Mini 5.8G 72CH
Aparatura FlySky FS-i6 + FS-iA6b receiver
ODPOWIEDZ