Modernizacja ramy HK S600 Carbon czy warto ?

Autorskie projekty naszych użytkowników

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

elvis000
Posty: 18
Rejestracja: środa 04 gru 2013, 13:42
Lokalizacja: Dz-wo

Modernizacja ramy HK S600 Carbon czy warto ?

Post autor: elvis000 »

Witam zastanawiam się nad zakupem i modernizacją ramy S600 Carbon link poniżej . Wymiana rur na carbon nitów na śruby. Martwi mnie dalikatna konstrukcja składanego podwozia Pytanko czy gra warta świeczki??


http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _Gear.html
Awatar użytkownika
mauer
Posty: 223
Rejestracja: wtorek 02 paź 2012, 21:06
Lokalizacja: Osowa

Re: Modernizacja ramy HK S600 Carbon czy warto ?

Post autor: mauer »

elvis000 pisze:Wymiana rur na carbon nitów na śruby
Gdzie tam występują nity ? Ja wszędzie widzę śruby z gniazdem na klucz imbus - mały rozmiar, ale pewnie w zestawię będzie. Pomyśl, w jaki sposób wysłano by Ci taką zanitowaną ramę z "piejącymi" ramionami na stałe ?
Różne aeroplany...
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Modernizacja ramy HK S600 Carbon czy warto ?

Post autor: matulekpl »

Może w zestawie jest nitownica?:) a po co zmieniać takie ładne amelinowe rurki ma węgle?
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
elvis000
Posty: 18
Rejestracja: środa 04 gru 2013, 13:42
Lokalizacja: Dz-wo

Re: Modernizacja ramy HK S600 Carbon czy warto ?

Post autor: elvis000 »

Amelinowe rury bo żadna farba imo się nie chwyta . A na farbę amelinowę nie stać . A jak to rury amelinowe się po kretach (lakier porysuje ) albo się odkształcają i jakoś te amelinimum nie chce do pierwotnej formy wracać a carboinik jak nie pęknie to będzie gites :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 21 mar 2016, 07:12 przez elvis000, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ