Pęknięta matryca Lilliput 339 DW - da się coś z tego zrobić?

Autorskie projekty naszych użytkowników

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

LordPikaChu
Posty: 75
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Pęknięta matryca Lilliput 339 DW - da się coś z tego zrobić?

Post autor: LordPikaChu »

Mam monitor Lilliput 339 D/W z wbudowanym odbiornikiem diversity 5.8. Niestety monitor był dziadowsko wykonany i podczas mocowania do aparatury pękła matryca. Producent nie chce wymienić. Czy Waszym zdaniem reszta monitora się do czegoś przyda? Da się wymienić matrycę? Może można wykorzystać resztę monitora do budowy własnej bazy używając jakiejś innej (większej) matrycy?
Awatar użytkownika
Master Yoda
Posty: 148
Rejestracja: czwartek 17 lip 2014, 21:30
Lokalizacja: Gołdap

Re: Pęknięta matryca Lilliput 339 DW - da się coś z tego zro

Post autor: Master Yoda »

Z większą możesz mieć problem bo wydaje mi się że to nie jest zwykły lvds w którym można zmieniać wsady do matryc, a większość matryc pracuje na różnych. Najbardziej zdrowo rozsądkowo byłoby rozdłubać ten monitorek z matrycy zapisać numery i poszukać takiej samej lub zamiennika który pasuje.
Hangar: Compass Odin90 FBL, Kyosho C4, KDS 550 Innova v2, Trex 450 pro v2 FBL, Blade SR, 4x Blade 130X, Blade MCPX, Skoczek by Rayford.
Aparatury: Spektrum DX8T Dsmx, Spektrum DX6i Dsmx.
LordPikaChu
Posty: 75
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Pęknięta matryca Lilliput 339 DW - da się coś z tego zro

Post autor: LordPikaChu »

Master Yoda pisze:Z większą możesz mieć problem bo wydaje mi się że to nie jest zwykły lvds w którym można zmieniać wsady do matryc, a większość matryc pracuje na różnych. Najbardziej zdrowo rozsądkowo byłoby rozdłubać ten monitorek z matrycy zapisać numery i poszukać takiej samej lub zamiennika który pasuje.
Nie głupie, dzięki za sugestię. :D
Don't forget to bring a towel...
ODPOWIEDZ