DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Autorskie projekty naszych użytkowników

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

bolo1508871
Posty: 1
Rejestracja: piątek 13 lis 2015, 13:43

DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: bolo1508871 »

Witam,

od pewnego czasu zainteresował mnie temat dronów i pomyślałem, że jest to bardzo ciekawa i rozwojowa działalność. Staram się o dofinansowanie i potrzebuje pomocy odnoście stworzenia specyfikacji dla urządzenia DJI Phantom 3 Advance
konkretny opis produktu oraz co innowacyjnego w zastosowaniu daje ten konkretny model.
nie ukrywam, że zależy mi na czasie.
z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
ghambit
Posty: 1279
Rejestracja: wtorek 03 maja 2011, 01:10
Lokalizacja: Amsterdam

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: ghambit »

Cześć,

Super że interesujesz się dronami, ja też chętnie Ci pomogę ze specyfikacją aby było nas latających dronami jeszcze więcej!

Phantom 3 Advanced to nowy produkt firmy DJI
Posiada 4 wirniki umieszczone na krańcach ramion które kręcą się z dużą prędkością dzięki czemu dron jest stabilny.
Wirniki mają 3 kable plus minus a ten trzeci nie wiem do czego jest chyba zapasowy.
na wirnikach montuje się łopaty główne, które to kręcąc się razem z wirnikami powodują że dron lata.
Dron posiada system gps i glonas więc wie na jakiej ulicy się znajduje i działa lepiej niż tomtom w aucie.
Jak stracisz zasięg dron wraca do punktu startu albo odlatuje w siną dal tutaj nie wiadomo czemu czasami odlatuje
ludzie nazwali ten fenomen 'flyaway' prawdopodobnie jest przejmowany przez hakera w celu ukradzenia drona i sprzedaży na allegro.
Dron nie jest na benzynę ale na baterie więc wychodzi taniej bo możemy je naładować zwykłym prądem z gniazdka za darmo (np w szkole)
bateria pozwala na około 20 minut lotu i podobno idzie ten czas wydłużyć ale nie wiem na pewno.
Dron może latać maksymalnie na pułapie 500m bo wyżej jest jakaś bariera chyba powietrze jest za zimne i dron już nie chcę lecieć wyżej.
Dron posiada zaawansowaną kamerę 2,7k i gimbal który stabilizuje ujęcia z lotu ptaka, u mnie jedynie coś się zepsuło i nie słychać dźwięku,
muszę odesłać na gwarancje.
Dron ma tez pilot zdalnego sterowania o 2 antenach dzięki którym zasięg jest jeszcze lepszy w tym pilocie masz takie pokrętła którymi steruje się drona.
Dron ma też światełka abyśmy uprzedzali inne samoloty że jesteśmy w powietrzu i muszą uważać, wygląda to naprawdę profesjonalnie.
Dron ten ma również drugą kamerę znajdującą się od spodu ale nie wiem jeszcze jak się robi nią zdjęcia, jeszcze nie jestem tak zaawansowany.
Phantom posiada funkcję RTH, return to home więc jak polecisz tak daleko że już dawno go nie widać wciskasz ten guzik i albo przyleci albo przejmie go hacker i już nie przyleci (macie jakieś porady aby mojego nie przejął haker?)

Mam nadzieje że pomogłem, daj znać jak dostaniesz dofinansowanie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
macgyverek
Posty: 273
Rejestracja: niedziela 26 paź 2014, 21:21
Lokalizacja: śląsk

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: macgyverek »

Brakuje na forum przyciski "lubie" :) super wyjasnienie hehee.
Syma 107G | Walkera Ladybird QR V1 | Align TREX 450L DOMINATOR | Align TREX 250 DFC | DJI SPARK | HELL QUAD 3D | Walkera DEVO 8S + DEVIATIONTX 5.0
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: jacekV »

13 razy słowo Kontrabas...jest rekord... :mrgreen:
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1713
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 22:54
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: fragles »

Mistrzostwo!
Wnoszę o przyklejenie dla kolejnych starających się o dofinansowanie :mrgreen:
Awatar użytkownika
kornelitoo
Posty: 206
Rejestracja: wtorek 19 lis 2013, 23:01
Lokalizacja: Wola Uhruska/Wwa

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: kornelitoo »

ghambit pisze:Cześć,

Super że interesujesz się dronami, ja też chętnie Ci pomogę ze specyfikacją aby było nas latających dronami jeszcze więcej!

Phantom 3 Advanced to nowy produkt firmy DJI
Posiada 4 wirniki umieszczone na krańcach ramion które kręcą się z dużą prędkością dzięki czemu dron jest stabilny.
Wirniki mają 3 kable plus minus a ten trzeci nie wiem do czego jest chyba zapasowy.
na wirnikach montuje się łopaty główne, które to kręcąc się razem z wirnikami powodują że dron lata.
Dron posiada system gps i glonas więc wie na jakiej ulicy się znajduje i działa lepiej niż tomtom w aucie.
Jak stracisz zasięg dron wraca do punktu startu albo odlatuje w siną dal tutaj nie wiadomo czemu czasami odlatuje
ludzie nazwali ten fenomen 'flyaway' prawdopodobnie jest przejmowany przez hakera w celu ukradzenia drona i sprzedaży na allegro.
Dron nie jest na benzynę ale na baterie więc wychodzi taniej bo możemy je naładować zwykłym prądem z gniazdka za darmo (np w szkole)
bateria pozwala na około 20 minut lotu i podobno idzie ten czas wydłużyć ale nie wiem na pewno.
Dron może latać maksymalnie na pułapie 500m bo wyżej jest jakaś bariera chyba powietrze jest za zimne i dron już nie chcę lecieć wyżej.
Dron posiada zaawansowaną kamerę 2,7k i gimbal który stabilizuje ujęcia z lotu ptaka, u mnie jedynie coś się zepsuło i nie słychać dźwięku,
muszę odesłać na gwarancje.
Dron ma tez pilot zdalnego sterowania o 2 antenach dzięki którym zasięg jest jeszcze lepszy w tym pilocie masz takie pokrętła którymi steruje się drona.
Dron ma też światełka abyśmy uprzedzali inne samoloty że jesteśmy w powietrzu i muszą uważać, wygląda to naprawdę profesjonalnie.
Dron ten ma również drugą kamerę znajdującą się od spodu ale nie wiem jeszcze jak się robi nią zdjęcia, jeszcze nie jestem tak zaawansowany.
Phantom posiada funkcję RTH, return to home więc jak polecisz tak daleko że już dawno go nie widać wciskasz ten guzik i albo przyleci albo przejmie go hacker i już nie przyleci (macie jakieś porady aby mojego nie przejął haker?)

Mam nadzieje że pomogłem, daj znać jak dostaniesz dofinansowanie.
Pozdrawiam
Też Ci się trafił zepsuty egzemplarz w którym przednie i tylne diody świecą w innym kolorze ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: Verid »

O patrz - mój też.... Pozew zbiorowy przeciwko DJI? Przecież nie możemy tego tak zostawić, to jest jawna kpina z klienta!
Ten wredny...
szymon220997
Posty: 291
Rejestracja: wtorek 30 wrz 2014, 02:26
Lokalizacja: Opole

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: szymon220997 »

A u mnie w silnikach szczotek nie zamontowali, ja nie wiem co oni tam robią :cry:
grzesiek717
Posty: 246
Rejestracja: piątek 12 wrz 2014, 19:32
Lokalizacja: Dupne

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: grzesiek717 »

Za to u mnie dwa śmigła są odwrotne, na każdej osi inne. Co lepsze zamontowali 4 antenki w każdej nodze po jednej, jedna od sterowania druga od video no i dwie zapasowe, pewnie dla tych hakerów co kolega wspomniał wcześniej. Do jednej nogi idzie więcej przewodów, myślę że to wzmacniacz antenowy taki jak stosuje się w radach samochodowych. Przy włączaniu kamera próbuje zrobić salto z pół obrotu ale jej nie wychodzi. To kiedy składamy ten pozew:-) ja chcę zwrot kosztów... ;-)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: Verid »

Ale żeś trupa wygmerał...
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: Rurek »

A magnetyzer jest? Bo bez tego nie poleci, jak i bez tej szarosrebrnej taśmy klejącej też nie poleci, ona podobno pomaga na zakłócanie i przejęcie prze hackerów, trzeba dokładnie okleić korpus.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
yorg68
Posty: 887
Rejestracja: poniedziałek 18 maja 2015, 11:33
Lokalizacja: Myślenice

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: yorg68 »

No to facet dostał dofinansowanie... :-(

Jerzy
grzesiek717
Posty: 246
Rejestracja: piątek 12 wrz 2014, 19:32
Lokalizacja: Dupne

Re: DJI Phantom 3 Advance SPECYFIKACJA

Post autor: grzesiek717 »

Rurek pisze:A magnetyzer jest? Bo bez tego nie poleci, jak i bez tej szarosrebrnej taśmy klejącej też nie poleci, ona podobno pomaga na zakłócanie i przejęcie prze hackerów, trzeba dokładnie okleić korpus.
Magnetyzer tak jest przyczepiony do kompasu by przy awaryjnym lądowaniu nie zapomniał gdzie jest ziemia:)
A ta druga antena przy aparaturze to jest do podważania beterii przy wyciąganiu.. ew pomocna przy wkładaniu buta.
ODPOWIEDZ