Moduł LRS 1000mW projekt Profesor i Brodziek

Autorskie projekty naszych użytkowników

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

profesor pisze:Damian kolejny Twój post udowadniający że coś czytałeś ale dokładnie nie wiesz , nie zadasz sobie trudu aby sprawdzić na forum tylko walniesz takiego posta dla posta . :mrgreen:
No cóż, bardzo dawno to było :D
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
KamilCK
Posty: 658
Rejestracja: sobota 23 sie 2014, 07:55
Lokalizacja: Kielce

Post autor: KamilCK »

toretto1995 pisze:Z tego co wiem kloculus zrobił 50km na zwykłym baciku na 200mW tyle ze dragonlinkiem.
to jest temat o LRS Profesor&Brodzik i co mnie interesuje że ktoś tam poleciał na 50km i to innym Linkiem!!!!
toretto1995 pisze:
profesor pisze:Damian kolejny Twój post udowadniający że coś czytałeś ale dokładnie nie wiesz , nie zadasz sobie trudu aby sprawdzić na forum tylko walniesz takiego posta dla posta . :mrgreen:
No cóż, bardzo dawno to było :D
Następny Post dla posta nie wnoszący nic do Tematu napisany od Tak
bagger
Posty: 549
Rejestracja: czwartek 24 lis 2011, 09:08
Lokalizacja: Leszno

Post autor: bagger »

Przygadał kocioł garnkowi.... :-/
Pozdrawiam, Jarek
Awatar użytkownika
profesor
Posty: 1094
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2010, 09:37
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: profesor »

Kamil Użyj przycisku "Ignoruj" - to pomaga w wielu przypadkach, na dzisiejsze pokolenie hamerykańskich nastolatków nic nie wskurasz.

Kamil dzisiaj porównywałem filmy z naszych wtorkowych lotów a w szczególności jak się mijamy na ósmym kilometrze i widać jak wychodzą anteny nadawcze.
TX + Biquad ma około 30-40% większe RSSI od bacika Zorby, Na 14km RSSI na poziomie 60% dla 200mW

Trzeba zrobić kolejny test i dać Twój moduł nadawczy na maszt na tej samej wysokości, zobaczymy różnice.
bagger pisze:Przygadał kocioł garnkowi.... :-/
Ja Ci wątku nie trolowałem, więc jak byś był taki uprzejmy nie śmiecić mi tu w temacie.
Pozdrawiam Piotr.
YouTube
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

Na tym forum nie można już nic napisać...
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
Awatar użytkownika
profesor
Posty: 1094
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2010, 09:37
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: profesor »

toretto1995 pisze:Na tym forum nie można już nic napisać...
Można ... ale na temat, a od lania wody jest HydePark.
Pozdrawiam Piotr.
YouTube
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

Połowa postów w tym wątku i wszystkich innych to lanie wody i wcale to nie jest hydepark a czepiacie się akurat mnie, bo co ? Bo młody jestem i można...? Irytujace :-)
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
KamilCK
Posty: 658
Rejestracja: sobota 23 sie 2014, 07:55
Lokalizacja: Kielce

Post autor: KamilCK »

profesor pisze:Kamil Użyj przycisku "Ignoruj" - to pomaga w wielu przypadkach, na dzisiejsze pokolenie hamerykańskich nastolatków nic nie wskurasz.

Kamil dzisiaj porównywałem filmy z naszych wtorkowych lotów a w szczególności jak się mijamy na ósmym kilometrze i widać jak wychodzą anteny nadawcze.
TX + Biquad ma około 30-40% większe RSSI od bacika Zorby, Na 14km RSSI na poziomie 60% dla 200mW

Trzeba zrobić kolejny test i dać Twój moduł nadawczy na maszt na tej samej wysokości, zobaczymy różnice.
bagger pisze:Przygadał kocioł garnkowi.... :-/
Ja Ci wątku nie trolowałem, więc jak byś był taki uprzejmy nie śmiecić mi tu w temacie.
Przy następnych lotach dam nadajnik na Statyw i zobaczymy czy coś się zmieni ale z tego co zauważyłem to u Ciebie RSSI jest bardzo stabilne a u mnie skacze o 15-20% .Ale trzeba zwrócić uwagę że i tak jest bardzo dobrze bo cały czas siedziałem nie musiałem wstawać. Jak będę chciał lecieć na 20km to zmienię antenę na Yagi bo raczej mocy na więcej nie chciał bym zmieniać.
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: misiekkk »

toretto1995 pisze:Połowa postów w tym wątku i wszystkich innych to lanie wody i wcale to nie jest hydepark a czepiacie się akurat mnie, bo co ? Bo młody jestem i można...? Irytujace :-)
Dla jasności:

1. Śmiecenie w wątkach będzie nagradzane krawatem

Obrazek

2. Lanie wody zalecane jest w okresie wielkanocnym a nie przez cały rok.
Publiczny ekshibicjonizm słowny także będzie nagradzany krawatem.
Hydepark jest pojemny i przyjmie wszystko.

3. Wiek nie ma nic do rzeczy w zakresie czepiania się.
Może ma coś na rzeczy w zakresie odbioru tego czepiania ?
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
KamilCK
Posty: 658
Rejestracja: sobota 23 sie 2014, 07:55
Lokalizacja: Kielce

Re: Moduł LRS 1000mW projekt Profesor i Brodziek

Post autor: KamilCK »

Witam jako że sezon się zaczął i testy tez się zaczęły i o to wynik który osiągnąłem na tym zestawie
Obrazek
nadajnik był nad ziemia około 1m tak jak siedzieliśmy i 20km zaliczone myślę że jak damy na jakiś statyw to bez problemu dolecimy do 40/60km na 200mW
ODPOWIEDZ