zenmuse h3-3d i gopro4

Opis modeli które pilotujemy

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

zdunmal100
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 10 lis 2014, 09:35
Lokalizacja: Trójmiasto

zenmuse h3-3d i gopro4

Post autor: zdunmal100 »

Witam , nie wiem czemu tak się dzieje ale jak widać nie jest to ok. Dzisiaj wielokrotnie zdarzyła mi się sytuacja z filmiku przed chwilą próbowałem ustalić przyczyne na stole bez smigiel ale jak na złość teraz się to nie dzieje . Jest tak zawsze kiedy model jest w powietrzu , koledzy macie jakiś pomysł?Poniżej link:
http://www.youtube.com/watch?v=Q7qa5h2k ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
kornelitoo
Posty: 206
Rejestracja: wtorek 19 lis 2013, 23:01
Lokalizacja: Wola Uhruska/Wwa

Post autor: kornelitoo »

GH4 Black jest ok 15g cięższa od GH3 więc gimbal jest inaczej wyważony, co może być przyczyną tego zachowania. Zobacz filmiki na YT jak ludzie doważają H3-3D do nowego gopro i zrób podobnie, może pomoże. Możesz na przykład dokleić odpowiednią monetę do strony przeciwnej niż ta na którą przechyla się gimbal, a dokładniej np. do silnika.
zdunmal100
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 10 lis 2014, 09:35
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: zdunmal100 »

ok , dzięki będę próbował , tak sobie myślę że może być to przyczyną tym bardziej że obciążyłem to dodatkowo jeszcze nasadką na obiektyw ok. 3g który jest po stronie na którą właśnie przechyla się gimbal .
zdunmal100
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek 10 lis 2014, 09:35
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: zdunmal100 »

Miałeś racje gimbal był źle wyważony dzisiaj wylatalem pakiecik i jest ok a sprawę załatwiła moneta 2 zł .Dzięki śliczne za pomoc.
Awatar użytkownika
kornelitoo
Posty: 206
Rejestracja: wtorek 19 lis 2013, 23:01
Lokalizacja: Wola Uhruska/Wwa

Post autor: kornelitoo »

zdunmal100 pisze:Miałeś racje gimbal był źle wyważony dzisiaj wylatalem pakiecik i jest ok a sprawę załatwiła moneta 2 zł .Dzięki śliczne za pomoc.
I super :-D
ODPOWIEDZ